Wpis z mikrobloga

Na główną zmierza artykuł TVN-u nt #marszniepodleglosci określony jako przekłamany, zmanipulowany etc, w komentarzach wyścig na "śmieszne" memy i porównywanie TVN do Goebbelsa, a jakoś nikt nie raczył nawet wskazać co w nim jest kłamstwem lub manipulacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to szło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) npc? czy jakoś tak?

#justglownathings #neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays
Zajakiegrzechy - Na główną zmierza artykuł TVN-u nt #marszniepodleglosci określony ja...

źródło: comment_hpP1427EBryKoXstWZ8lXtDODcySWi4a.jpg

Pobierz
  • 16
a jakoś nikt nie raczył nawet wskazać co w nim jest kłamstwem lub manipulacją


@Za_jakie_grzechy: Ja czytałem i się nawet spytałem o jakie kłamstwo chodzi ale brak odpowiedzi. A ty odpowiesz o jakie kłamstwo ci chodzi, neuropków tez się o coś pytałem i ciszaaaa. he he
@Za_jakie_grzechy: dobra ja ci może na spokojnie wytłumaczę co tvn robi źle ok? Pokażę Ci to na prostym przykładzie.
Załóżmy, że jakiś znany podróżnik, mający nawet swój własny telewizyjny show udaje się do jakiegoś kraju. Niestety ze względu na swój światopogląd niezbyt lubi dany naród. By symbolicznie mu dopiec postanawia przekazać relacje w swój sposób. Nasz bohater postanawia zrobić research i pójść z kamerą do najbiedniejszego i najbrzydszego regionu w tym
@Klucznik_Gerwazy: Na wstępie, zaznaczam. Nie bolą mnie ogólne marsze i świętowania, za to MN, MW I ONR mnie uwierają jak cholera.

Problem w tym, że ten "najbrzydszy i najbiedniejszy region" jest organizatorem tegoż marszu. A choćby spraszanie faszystów z Włoch w kurde najważniejszą dla tego kraju rocznicę jest wystarczającym policzkiem i powodem dla którego zasługują na wieszanie na nich psów.

I to się nie dzieje wyjątkowo, tylko cyklicznie, rok w rok.
Zajakiegrzechy - @Klucznik_Gerwazy: Na wstępie, zaznaczam. Nie bolą mnie ogólne marsz...

źródło: comment_VO3KQb7750aEj3M0qUoszyoi1JRS4C6C.jpg

Pobierz
@Za_jakie_grzechy: krzywdzisz swój światopogląd tezą- jacy organizatorzy tacy inni uczestnicy gdy normalni ludzie mają na nich samych wywalone. Nawet w tvn spytali uczestnika marszu, czy nie przeszkadza mu, że PAD idzie z nacjonalistami. Typek miał wywalone, chce po prostu świętować.