Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: A gdzie taką głęboką dostać? Bo akurat też myślę o szafce, ale jedna wysoka z wejściem od góry, którą wolą od takiej z wejściem z boku jednak zepsuje mi projekt, jak zrobię za niską szafkę, to kot nie wejdzie do kuwety, a jak za wysoką, to domownicy nie skorzystają (kuwety stoją w przedpokoju, chcę zrobić szafkę z siedzeniem).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hannahalla: właśnie przeglądam internety i wszystkie kuwety opisane jako wysokie/ głębokie są i tak dość niskie, więc pomyślałam sobie dokładnie to samo co ty XD akurat muszę już zacząć myśleć o zabudowie tej reszty przedpokoju co mi została, więc temat u mnie idealnie na czasie. Wręcz wczoraj kombinowałam (znowu) jak pogodzić ulubione kuwety kotów z zabudową dla ludziów i ponownie się poddałam... Ale chyba wróciła mi nadzieja i jednak ulubione kuwety
  • Odpowiedz
@catch: Ogólnie polecam motzno Pinteresta bo już wiele fajnych rozwiązań z tej platformy wprowadziłam w życie. Obecnie mam krytą kuwetę ale kocur fujara za wysoko nogę zadziera i czasem poleci nie tam gdzie trzeba :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: U mnie same dziewczyny. Pinterest mi nie pomoże, bo muszę zabudować całą ścianę w określony sposób, z określonymi funkcjonalnościami i z ominięciem kilku przeszkód. Tzn. 2 kuwety w szafce, która ma być też siedziskiem i szafką na obuwie, z boczną wysoką częścią do przechowywania, miejscem na wieszaki (haki) i lustro, a przeszkodą jest rozdzielnia i domofon z boku, a to wszystko na 150cm XD Masa projektowania i mierzenia przede mną,
  • Odpowiedz
@catch: Też polecam mocno pinterest - ja najprostszą szafę w przedpokoju przerobiłam na ukrytą kuwetę z braku miejsca :) wystarczyło wyciąć dziurę w drzwiach, tylko pamiętaj o uszczelnieniu pozostałych półek, chyba że trzymać obok będziesz tylko rzeczy kota i o dobrej wentylacji, np nawiercając plecy szafy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@notoelo: Na pintereście szukałam inspiracji, niestety nic, co by spełniało wymogi. Wolę się zdać na własną pomysłowość :) Jeśli uda się niedługo zrobić projekt, to zawołam. Przed chwilą zrobiłam pomiary, teraz tylko odpalić program i zrobić wstępny projekt. Jeszcze tylko rozeznanie w wymiarach pojemników itp. Muszę też kupić wykrywacz przewodów, bo skoro mam tam rozdzielnię, to mocowanie może sprawić problemy, ale z tym też poradzę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz