Wpis z mikrobloga

#android #googlepay #motorola #motoz2play #millennium
Witajcie, mój pierwszy post na wypoku więc "be gentle" :)
Chciałem sobie skorzystać z promki za płatności z Google Pay, mam 2 karty Banku Millenium (Visa debetowe i MasterCard kredytowa). Z racji, że bank nie jest objęty programem przy dodawaniu karty dostałem informację że za pomocą Google Pay mogę płacić tylko online, w aplikacjach - allegro, pyszne.pl etc
Problem w tym, że w żadnej z tych aplikacji nie mam możliwości wyboru tej formy płatności. Support Allegro nie stwierdza nieprawidłowości, obie apki mam aktualne. Dorzucam screen z pyszne potwierdzający przypadłość.
Pobierz Ko_Be - #android #googlepay #motorola #motoz2play #millennium
Witajcie, mój pierwszy...
źródło: comment_DIbOmkPGKBmjhtF0IGHbwVCMS9OdRYxY.jpg
  • 4
@Ko_Be: najprościej jest to zrobić, jeśli masz Revolut. Ładujesz go za pomocą GooglePay. Działa nawet jeśli w obu masz podpiętą tą samą kartę- potwierdzam działanie, bo sam sprawdziłem.

PS. masz na myśli 40 złotych za 5 płatności czy za pierwszą płatność z zaproszenia? bo łącząc obie można zdobyć 80 złotych :)
@Ko_Be: na Allegro GPay jest tylko w aplikacji mobilnej u wybranych sprzedawców. W Pyszne faktycznie na liscie platnosci nie ma, ale jak wybierzesz PayU to potem jest na tzw. paywallu (i to wszedzie gdzie jest payu). Możesz też wesprzeć na siepomaga.pl albo ratujemyzwierzaki.pl :)