Wpis z mikrobloga

Jaki teraz warto brać #android tv box? Nadal na topie jest #xiaomi Mi Box? Zależy mi na bezproblemowej pracy, bo nie mam czasu, aby co chwile aktualizować FW i naprawiać, gdy się popsuje.
Szukam prezentu na #dzienojca

Jeśli nie konkretny model to prosiłbym o wskazania, gdzie warto spojrzeć w poszukiwaniu informacji.
  • 4
Mecool Pro + lub Mecool Pro L // jedna rzecz trzeba z nimi zrobic, zmienic soft na AndroidTV, jest na kodiwpigulce poradnik bardzo latwy w ogarnieciu. Xiaomi zamulaja po ostatnich aktualizacjach i nie maja LAN
@Kuchasz: a nie ma problemu na tych chińskich tabletach z certyfikatami? Na stronie głównej kodiwpigulce.pl jest artykuł o błędach z certyfikatami. Często takie problemy są?
@Dzakus: Używam tego do Youtube, Netflixa, Showmaxa i KODI. Działa to na tyle stabilnie i przewidywalnie że starsza osoba radzi sobie z obsługą tego. Jest jeden problem, chyba nie związany specjalnie z tymi konkretnymi boxami: ostatnia aktualizacja youtube jest #!$%@?, aplikacja wiesza sie po kilkunastu sekundach odtwarzania filmu. Trzeba odinstalowac aktualizację i w ustawieniach sklepu wylaczyc aktualizacje dla tej apki. Nie działa też chromecast (jak klikniesz "ogladaj na tv" w youtube