Wpis z mikrobloga

Prowadzę mały zakład kamieniarski, rodzinna firma, która od pokoleń skutecznie wypełnia niszę w moich stronach i od pokoleń zaspakajamy potrzeby Polaków na produkty kamienne. Już jutro, 11 listopada ogromne święto narodowe. Chciałbym aby tego dnia na ulicach nasi rodacy mogli świętować najlepiej jak potrafią. Posiadam 3 tony kostki brukowej obarczone odpryskami, przez które nie mogą trafić do klienta i są odpadem produkcyjnym. Postanowiłem przewieźć je do stolicy i rozdawać patriotom za darmo na hasło "Chwała Wielkiej Polsce". Dzięki nieregularnym kształtom doskonale wpasuje się w każdą, nawet najmniejszą dłoń. Przy uderzeniu dzięki formule wypracowanej przez lata działalności mojej firmy nie rozpadnie się, dzięki cały impet i nagromadzona energia kinetyczna zostanie skumulowana w jednym miejscu a nie rozproszona na wiele kawałków jak to się dzieje z kostkami konkurencji. Kilkaset sztuk z trzech ton kazałem pracownikom przemalować w barwy narodowe aby można było z nimi pozować do zdjęć i potem mieć co pokazać na swoich mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło jeżeli oznaczycie przy tym hasztag z nazwą mojej firmy. Cieszmy się z niepodległej i świętujemy jak najlepiej nam to wychodzi!

Szukajcie nas na stanowisku! (picrel)

#marszniepodleglosci #patriotyzm #heheszki #pasta
MentorPL - Prowadzę mały zakład kamieniarski, rodzinna firma, która od pokoleń skutec...

źródło: comment_nviD7Vs8z6FliyZt96upYPi4GkYwO6sF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach