Wpis z mikrobloga

  • 788
W sumie spoko że jest ktoś taki jak Podsiadło, przynajmniej nie jest to kolejny jeczący wynalazek w stylu pani ze stolcami na głowie "byle jaki tekst, byle jakie nuty - ambitna muzyka dzifffko". Wiadomo że ulegnie zmorze bycia puszczanym 100 razy dziennie na stację, ale przynajmniej jest jakiś.
#przemyslenia
  • 62
  • Odpowiedz
@fan_comy: moim zdaniem Podsiadło nigdy nie chciałby być twórcą muzyki popularnej, po prostu stał się chyba modny i dlatego wpadł do tego gatunku. Nawet jego pierwsza płyta do końca taka nie była, podobnie z Curly Heads. Mam zawsze ten sam problem, z artystami, których lubię. Taki Kuba Badach nie gra popu, na koncertach większość jest Jazzu, a Fryderyka zgarnął za Płytę Pop. Podobnie Paolo Nutini, John Mayer i dużo by
  • Odpowiedz
@Weishaowang niesamowity taki inny niż wszystko, a nie o golych dupa H zabawny o czymś, przeczytajcie tekst!!!! Esluchsjcie się w muzykę!! Dziękuję Ci że jesteś Dawid tak po prostu Ewenement, ale bez już molesta
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kosmiczna_zyrafa Spora część polskiej muzyki i światowego popu dzieli się na piosenki które wiemy czego albo nie wiemy czego są plagiatem lub czym są "inspirowane", kiedyś mi to przeszkadzało ale taka specyfika gatunku i rynku.
  • Odpowiedz
@Cinoski: mnie to najbardziej #!$%@?ła reklama 'Męskiego grania'. Myślę sobie #!$%@?, męskie granie, to pewnie jakieś cięższe brzmienia, dobry blues, a tu #!$%@? puszczają Podsiadło z taką pitu-pitu melodyjką i śpiewem ala beegees xD

  • Odpowiedz
Ale to te dwa utwory są uznawane za hit.


@Iskaryota: przecież to są po prostu single wybrane przez samego autora albo jego wydawnictwo, więc dziwnym nie jest, że to te dwa utwory są najczęściej prezentowane.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: to nie chodzi o jaja redaktorów, kiedyś taki jeden się wypowiadał że oni by grali coś innego ale góra zabrania. Poza tym zawsze wybierają hit. Abradaba czy Ostrego jak grają to też wybrane numery, mimo że mają lepsze
  • Odpowiedz