Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki, wykopki i inne janusze ( ͡° ͜ʖ ͡°), zapewne wielu bywalców mających tu konto posiada standardową aplikację jaką jest "Tinder". Ok ja też mam i nie zamierzam oceniać do czego jej używacie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale do meritum bo wiadomo czas ucieka i trzeba przesuwać w lewo lub prawo. Czy spotkaliście się choć raz z takim oto opisem a szczególnie tym zaznaczonym na czerwono?? Co o tym sądzicie bo dla mnie jest to śmieszne i pałam pogardą do takich dziewczyn a określenia " ja na pewno pierwsza nie napiszę" doprowadza mnie do białej gorączki. Czy waszym zdaniem dziewczyny mają się już za aż takie księżniczki, o które trzeba zabiegać wszędzie i płaszczyć się przed nimi aby tylko zwrócić ich uwagę.
#tinder #karyny #ksiezniczki #atencyjnyrozowypasek #atencja
Hamster5 - Witajcie mirki, wykopki i inne janusze ( ͡° ͜ʖ ͡°), zapewne wielu bywalców...

źródło: comment_iUdJuxL537TNUpwU0ibLer5oC57WDtBz.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Oczywiście drodzy Panowie, że poszła na lewo, tylko to określenie jest smutne, bo one myślą że wynosi je na piedestał że będą do nich pisać i wychwalać jaka to ona nie jest ładna. A prawda okazuje się taka że lądują tam gdzie zużyty papier toaletowy
  • Odpowiedz
Możesz mi powiedzieć... Czym Ty się przejmujesz?
Chcesz to napisz do takiej laski. Nie, to nie pisz albo nie przesuwaj prawo.

Potrzebujesz atencji, żeby dupa do Ciebie pisała? To weź wyślij sam do siebie e-maila.

Wy więcej czasu tracicie na spuszczaniu się na tymi opisami.. Jakie to dupy są, zamiast patrzeć na siebie.
  • Odpowiedz
@Hamster5

Sprzedam Ci pewien protip...

Ja sam osobiście unikam kontaktu z laskami od których bije pustostan umysłowy, pozerstwo, chęć błyszczenia i poszukiwania frajerstwa które będzie jej finansowało zachcianki.

Uwierz mi... Dzięki temu życie mam piękniejsze a też na otoczenie normalnych dup nie narzekam.
  • Odpowiedz
@Hamster5: nie wszystkie sa tak wychowywane. Ale niektore tak i trzeba je olewac, zeby dostawaly tej ukochanej atencji jak najmniej. Ja jestwm kobieta i sama palam okropna niechecia do tego typu lasek. A troche ich znam. Chodzilam do LO z laskami z bogatych domow. Jedna miala olowki z krysztalkami Svarowskiego. I jak zapytalam czemu chce isc na prawo to odpowoedziala, ze lubi serial Prawo Agaty i te prawniczki sie super
  • Odpowiedz