Wpis z mikrobloga

Ej mirki powiedzcie mi czy to ja jestem jakiś #!$%@?ęty czy ki #!$%@?. Mój różowy pasek nie dał rady się wyrwać z roboty by wpaść na weekend więc umówiłem się z bratem że pomogę mu w malowaniu pokoju, po paru dniach różowa stwierdza dzień przed weekendem że pójdzie na krwiodawstwo wbrew woli kierownika (ostry #!$%@? w robocie) i przyjedzie. Gdy powiedziałem jej że już obiecałem bratu pomóc, zażądała bym nagle odmówił pomocy bo ona jest ważniejsza. Powiedziałem że tego nie zrobię więc foch, nazwała mnie #!$%@?, że jej nie szanuję i zakończyła związek.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
Gr3gor - Ej mirki powiedzcie mi czy to ja jestem jakiś #!$%@?ęty czy ki #!$%@?. Mój r...

źródło: comment_b2RIHRHNXDKU0cd3FK2UgZ51EVXwDKPJ.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Gr3gor: Ale mogłeś jej chociaż powiedzieć zawczasu, że się umawiasz z bratem.


@janeeyrie: równie dobrze ona mogłaby powiedzieć, że ma jeszcze pomysł jak się wyrwać z pracy. Wtedy by się dowiedziała, że nie musi tak kombinować bo op ma już plany. A jak tego nie zrobiła i niespodzianka nie wyszła to pretensje może mieć tylko do siebie. Jeśli już obiecał bratu pomoc to powinna to zrozumieć.
  • Odpowiedz
równie dobrze ona mogłaby powiedzieć, że ma jeszcze pomysł jak się wyrwać z pracy.


@KiedysMialemBordo: Trochę tak, ale ja na miejscu OPa w momencie umówienia się napisałabym do dziewczyny i powiedziałabym, że nie szkodzi, że nie przyjedzie, bo będę pomagać bratu. Właśnie po to, żeby nie wynikła taka sytuacja.

Ogólnie widać, że z obu stron są problemy z komunikacją.
  • Odpowiedz
@KiedysMialemBordo: Trochę tak, ale ja na miejscu OPa w momencie umówienia się napisałabym do dziewczyny i powiedziałabym, że nie szkodzi, że nie przyjedzie, bo będę pomagać bratu. Właśnie po to, żeby nie wynikła taka sytuacja.


@janeeyrie: przecież z tego co OP pisze to miał ze strony dziewczyny informację, że nie ma żadnej możliwości by wzięła wolne. Miał zakładać, że się cud wydarzy? Bez przesady ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Gr3gor: miej ja głęboko gdzieś, teraz to ona musi za Tobą polatac ale nie dawaj się tak łatwo i stół przy swoim że pomagasz bratu skoro obiecałes A z niej teraz sobie jaja rób :P
  • Odpowiedz
@Gr3gor: Kopnij ją w dupę, przecież jak zostaniesz z nią to takich akcji będziesz miał na pęczki. Niedojrzała gówniara co oczekuję zawsze być stawiana na piedestale i traktuje nadrzędnie swoje potrzeby oraz zobowiązania, ponad twoimi.
  • Odpowiedz