Wpis z mikrobloga

Dzisiaj, czekając w kolejce do terapeutki czekało przede mną 3 typowych dresów. Jeden z nich taki wystrzelony, że ja #!$%@?ę. Nawet ja taki nigdy nie byłem. No szczena to mu drgała jak wibrator na maksymalnych obrotach. XD Najlepsze było to, że przez cały czas czekania na swoją kolej, umawiali się u kogo najlepiej się zaopatrzyć w kryształ. Te biedne #!$%@? nie wiedzą, że zapewne przez całe wakacje brali mój klef, do którego lubiłem dodać coś od siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#detoksconscribo #terapia #narkotykizawszespoko #bojowkamedycznegoklefedronu
  • 19
  • Odpowiedz
@Krysztal:

Strychnina – organiczny związek chemiczny, alkaloid występujący w nasionach kulczyby wroniego oka, posiadający silne właściwości toksyczne (LD50=0,16 mg/kg szczur, 1–2 mg/kg ustnie człowiek
  • Odpowiedz
@Conscribo: Takie kity to sobie możesz dziewczynie wciskać, nie dostałeś zapewne żadnej kary ze tą strychine itp. Więc zrobiłbyś to i drugi raz.
  • Odpowiedz
@Aokx: Nie traktuj wszystkiego co piszę za prawdę. Ze strychniną to był żart, gdyż nie jestem aż takim #!$%@? aby dosypywać czegoś. Skończyłem z tym, gdyż dzięki naszemu rządowi, owa substancja została wpisana na listę i stała się traktowana na równi z narkotykami. Do więzienia mi nie śpieszno, więc zrezygnowałem.
  • Odpowiedz