Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: zdecydowanym plusem jest to że nie rozumiem połowy słów wypowiadanych przez raper rest. Niesamowite że ponad 30 letni typek tasuje się pod to że dzieciaki przed nim uciekały. Gość ma jakieś dziwne ciągoty do dzieci
  • Odpowiedz
@harnas_sv jeszcze jedna refleksja mi sie nasuwa, koles strzela postami na fejsbuku wielki gangster od ponad roku a diss dopiero teraz wypuszcza jeszcze tak marny ze nie wiem czy w ogole ktos na to odpowie
  • Odpowiedz
A teraz nawija o tym wszystkim jak to ciezko było mu przez to przejść obrazując to co najmniej tak drastycznie jak by przeżył wojnę ukrywając sie miesiącami w kanałach


@Lil_young: no jakby nie patrzec to tak było, bo połowa uliczników go chciała #!$%@?ć przecież wygrażając się na fb XD
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że bedoes musiał u nich ostro sobie #!$%@?, że się nim zainteresowali dixony. Wedlug mnie mógł porozmawiac, dostalby liścia i po sprawie :)
  • Odpowiedz
@Adus96o: Zainteresowali sie nim bo to było dla nich opłacalne. Bedoes wtedy (teraz też) miał w #!$%@? antyfanów wiec stare pryki dixony zaczeły świrować w internecie wielkich obrońców hip hopu a umysłowe ameby biły brawo. Jest szum, są wyświetlenia, płytki i ciuszki schodą.
  • Odpowiedz