Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o Crash Market w FIFIE z okazji Black Friday to wszystko zależy od EA i jak wysteruje rynkiem za pomocą SBC.
Obstawiam, że w BF - lub nawet już od Poniedziałku zaczną się pojawiać jakieś okolicznościowe SBC.
Do tego będą paczki do kupowania za Fifa Points - i ludzie polecą je otwierać.
Myślę też, że do tego czasu wyjdzie Trzecie SBC z Ikonami Prime i zamiesza to sporo na rynku szczególnie jak do wyboru będą Ikony warte na rynku po 1,5kk +.

Ludzie przez ten tydzień z "Czarnym Piątkiem" będą odkupywali też swoje karty, które sprzedali przed Eventem.
Będzie duży popyt na karty i przez to wcale nie muszą dużo stanieć mimo, że będzie ich dużo na rynku.
Ze snajperką też może być problem, bo snajpić będzie kilka razy więcej osób niż normalnie i pewnie wiele osób z "shorfuts" lub innymi wspomagaczami.

W co zainwestować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja standardowo około 250k zainwestuję na licytacji złotych kart NONRARE - 350 coins za sztukę.
Do tego trochę kart 83 i 84, ale nie za dużo :P

Te karty będą potrzebne do SBC i na bank podrożeją nawet dwu - trzykrotnie i więcej.
Pewna inwestycja - pewny zysk i brak możliwości straty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Składu nie sprzedaję a mam skład wart 5 milionów Coins...
Niech się dzieje co chce - na bank cena w pewnym momencie nieco spadnie, ale nie zdziwię się jak po evencie odbije się i ceny będą nawet wyższe.

Stały nieunikniony spadek cen będzie w czasie TOTY.
Black Friday to jednak mniejszy Event.

#fifa19 #fut #fut19
  • 9
@Wesol96: jakiś czas temu faktycznie zostało wycofane, ale co ciekawsze mimo że nie dało się pobrać to w samej przeglądarce nie zostało dezaktywowane i cały czas działało. A teraz widzę że znów jest możliwość pobrania