Wpis z mikrobloga

Znowu mamy nieudolne próby odciążenia Szczęsnego z popełnionego błędu ..

Jeśli ktoś uważa, że jego sparowanie piłki w 0:47 było bez zarzutu to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać ..

Totalny brak zdecydowania i sparowanie piłki praktycznie na wprost nadbiegających zawodników.

Co do wolnego to zgodzę się, że nie można mieć większych zarzutów, ale na powtórkach również widać, że uderzenie było dalekie od wejścia „przy slupku”, a i piłka opadała nie przy samej poprzeczce - imo, można było się lepiej ustawić ..

#mecz #pilkanozna #ligamistrzow
k.....t - Znowu mamy nieudolne próby odciążenia Szczęsnego z popełnionego błędu ..

J...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kirk_knut: #!$%@?
dobrze wykonany rzut z tamtego miejsca to brak szans na obronę. Zwyczajnie nie widać piłki do czasu aż nie jest za późno. To taki rzut karny, który trzeba tylko przerzucić nad murem.
A druga sytuacja to najgorszy dla bramkarza "centrostrzał" z kozłem. Szczesny odbił prawie pomiędzy zawodnikami - ale nie miał szczęścia.
  • Odpowiedz
@kirk_knut
ale piłka kozłuje dosłownie przed nim, więc nie dość że musiał się rzucać w ostatniej chwili na nie wiadomo jaki fragment bramki to jeszcze miał mało czasu na ułożenie rąk. O ile jestem teamfabianski tak tutaj Wojtka bym jednak bronił bo to nie była prosta interwencja, a sprawę #!$%@? najbardziej obrońcy dając wejść graczom ofensywnym MU wepchnąć się w "piątkę"
  • Odpowiedz
@arribayy: ja nie mówię, że to była prosta sytuacja, ale jednak pomijając wszelkie „okoliczności łagodzące”, ta interwencja będzie w najlepszym przypadku definiowana w największych dziennikach sportowych jako conajmniej „niepewna” ..
  • Odpowiedz