Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 proszę cię... w ubuntu trzeba instalować dodatkowe pakiety zeby dział prawy przycisk myszki albo chowal się dock xD ja wiem że na serwer spoczko ale do używania codziennego to nadal jest średniowiecze.
@Ignasy: Hmm... ani jedno z rzeczy, które napisałeś nie zachacza o prawdę. No i takimi argumentami z dupy to możemy sobie tak nieskończoność. W windowsie trzeba #!$%@?ć się z driverami podczas gdy w linuksie tablet graficzny czy pad do ps4 działa mi w instalatorze. 2019 rok zaraz a winda dalej nie ogarnia dobrze unicode. Schizofrenia w interfejsie win10. System aktualizacji z windy pamięta czasy win95... I tak dalej sranie w banie.
xD gnome tweak coś ci mówi? Czy to sobie też wymyśliłem.


@Ignasy: O żesz ty oszuście - zedytowałeś komentarz.

Po pierwsze gnome to najgorsze środowisko jakie można wybrać. Po drugie gnome-tweak jest w ubutnu domyślnie więc twój argument jest inwalidą.

No i jak jeszcze gramy w tą gówno grę to windows ma jedno środowisko od 30 lat i nawet #!$%@? paska nie da się ani wywalić ani zmodyfikować.
@Kryspin013 To jednak ty nie wiesz o czym.mowisz. Nie jest. Dzisiaj stawialem maszynę na 18.04LTS i nie jest(za to jak wybierzesz opcję instalacji dodatkowych programów to z automatu można schować dock). Gnome jest do dupy ale znowu by to zmienić na chociażby unity czy xfce to musisz co? Instalować pakiety.
Gnome jest do dupy ale znowu by to zmienić na chociażby unity czy xfce to musisz co? Instalować pakiety.


@Ignasy: Wybrać distro z innym DE? Instalcja całego xfce to 4 słowa i jeden enter.

Tylko wciąż nie ogarniam do czego dążysz? Masz ból dupy, że w linuksie jest repo czy co? Wciąż lepiej się instaluje rzeczy z repo niż wyklikuje z instalatorów w windzie - szczególnie, jak stawiasz system od zera
@Ignasy: No i w sumie jest jeszcze jedna rzecz. Winda po instalacji praktycznie nie nadaje się do pracy. Większość programów domyślnych w windzie jest tak upośledzona, że nikt z nich nie korzysta. Notatnik pamięta czasy win3.1 - z tym, że tamten był lepszy bo przynajmniej ogarniał znaki końca wierszy z innych systemów. Tzn ten z windowsa 10 też to umie, ale nauczył się tego dopiero w 2018 roku - a dalej