Wpis z mikrobloga

Witam ślicznie.

Ponieważ wskazniki zaczynają pokazywać że coś się dzieje, przychodze na ten tag dyskusyjny do was z zapytaniem.

Szukam kryptowalut, godnych inwestycji mojego majątku w nie. Jest jeden warunek - > Kryptowaluty musiały powstać po 1 stycznia 2018, oraz muszą znajdować się przynajmniej w top 100. Jeżeli znacie jakieś ciekawe projekty w top100 które mi mogły umknąć, a powstały po 2018, proszę o pisanie mi ich tutaj, e.w na PW. Jeżeli twoja kryptowaluta mi się spodoba, dorzucam jakiś bonus w bitcoinach, także wasze eseje nie pójdą na marne.

Pozdrawiam.
#kryptowaluty
  • 10
@Viraciael:
Pundi X:
1. Od kilku miesięcy jest mega stabilny co sugeruje fazę akumulacji
2. Mega niska cena
3. 41 miejsce na CMC

To nie jest porada inwestycyjna, ani nagabywanie, najlepiej sprawdź sam dokładnie tego coina. Powodzenia!
Kryptowaluty musiały powstać po 1 stycznia 2018, oraz muszą znajdować się przynajmniej w top 100.


@Viraciael: I tym sposobem wykluczasz możliwość największego wzrostu. Najciekawsze krypto znajdują się w TOP 300 do 100.

Z Top 100 tak na siłę to ETN, Ravencoin, BAT.

Najciekawsze klejnoty znajdują się znacznie głębiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomosano: ej, daj mi w drugiej edycje szarej myszki dla anonka jakąś semiinteligentną myszkę ;>

to co mówisz ma sens, ale top300 to totalna ruletka, i nie mam do nich zupełnie szczęścia. Na dodatek, volumeny na tych gównach są w zasadzie tak małe, że ciężko cokolwiek tam robić.
@Viraciael: Małe volumeny? Solidne projekty mają milionowe volumeny, zobacz na wykresy: Hydro, XHV, PRO, LOC., DMT, IOTex.
Jeśli grasz na chybił-trafił to można mówić o szczęściu, ale jeśli inwestujesz badając ich potencjał to szczęście ma drugorzędne znaczenie.

ej, daj mi w drugiej edycje szarej myszki dla anonka jakąś semiinteligentną myszkę ;>


@Viraciael: