Wpis z mikrobloga

no to so jaja. znalazłem sobie formację, ustawiłem taktyki i inne pierdoły, pograłem 2 dni, elegancko, wszystko wchodzi, dr, sb, no wszystko cacy.
odpalam dzisiaj i znowu nic nie mogę zrobić. WATAFAK.
#fut
  • 10
@cambell973: U mnie tak samo. To musi być coś dziwnego. Przez poprzednie lata grałem tylko zwykłe sezony, spadałem, awansowałem, grałem z lepszymi, gorszymi przeciwnikami, przegrywałem, wygrywałem ale nigdy nie odczuwałem tak, że w ciągu 2 dni nagle nie potrafię akcji zrobić gdzie wcześniej grało mi się bardzo dobrze
@cambell973: wg mnie zmienianie formacji w czasie meczu to wręcz mus w tym roku. Zaczynasz grę, po 30 minutach nic nie idzie? Sprawdzasz kolejną formację z tych przygotowanych. Bardzo to potrafi zmienić to jak się gra w czasie meczu. I to w taki sposób, że z formacji normalnej zmieniam na formację i wytyczne dużo, dużo bardziej defensywne i zaczynam strzelać bramki.
@cambell973: Ja juz w tej fifie mialem 2 takie okresy, ze przez kilka dni przegrywalem wszystkie mecze. Bramki tracone w 90 minutach, poprzeczki, slupki, nie strzelanie do pustych bramek, przeciwnik bez wzgledu na to czy mial super druzyne czy slaba czy potrafil grac czy nie, kazdy mecz musialem przegrac. To albo jakis wiekszy poziom skryptow albo cos jest nie tak z matchmakingiem.
@cambell973: Uzalezniony bedzie szukal zmian w taktykach, zmienial formacje, kupowal graczy, probowal poprawic swoja gre.

Normalny zdrowy czlowiek zda sobie sprawe, ze ta gra to jeden wielki mechanizm nakrecajacy ludzi do kupowania fifa points i #!$%@? ta gre :)
@cambell973: pisałem o tym ostatnio. Mam identycznie. Teraz musiałem znów zmienić taktykę bo nie szło grać i od razu jest dobrze. Mało tego, mam wrażenie ze jednego dnia potrafię zmieniać zawodników analogiem dokładnie na takich jakich chce, a już innego dnia gra wybiera mi w ogóle #!$%@? wie kogo xD