Wpis z mikrobloga

Oto kary za pierwszą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Watkins Glen:

PRO:
- Heblo - 5pk
- kimiz - 2pk
- kj5d - 2pk
- Manux - 1pk
- Diego - 1pk + DQ(PLP)(ignored Penalty)
- Yonashoo - 2pk + DQ(PLP)
- Robertus - 1pk
- Cinek - 1pk
- Shalkyer - 1pk
- Syruch - DQ(PLP)
- sterk - DQ(PLP)
- Turboone - DQ(PLP)
- Patjx - DQ(PLP)
- Adziu - DQ(PLP)

SEMI:
- Baster - 3pk
- mknbl - 3pk
- pawko - 3pk
- Kocur - 1pk
- Mateush92 - 1pk
- Floszunio - 1pk
- Mike Kowalski - DQ(PLP)
- neok - DQ(PLP)

AM:
- Samko - 3pk
- gozdagno - 3pk
- almclox - 4pk
- Jachu - 3pk + DQ(ignored Penalty)
- kamciuu - 2pk
- Inco - 1pk
- B4RT
19 - 5pk + DQ(ignored Penalty)
- fungfung - 2pk
- Tarec - 3pk
- cactus - 4pk
- Dafir - DQ(PLP)
- funt - DQ(PLP)
- makumba88 - DQ(PLP)

--------------------------------------------------------------------
Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

arkusz szczegółowy - KLIK
--------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary za pierwszą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Watkins Glen:...

źródło: comment_ZTvbsRiTIGf8CVdtqqC47Swi0fhsZnkp.jpg

Pobierz
  • 33
@ACLeague: jasne, okay, zasłużyłem na karę, ale mój wyjazd - https://i.gyazo.com/thumb/1200/22bba1209533f12f8d53a8f26528f0ad-jpg.jpg

Złapałem uślizg i dlatego, pokornie wróciłem za linię

Wyjazd Kimiza - https://i.gyazo.com/thumb/1200/5284bd3b538ef14ab81fd7eea01a764b-jpg.jpg

https://i.gyazo.com/thumb/1200/e3d060e9b13c3c4791807836869225fd-jpg.jpg

a później jeszcze szeroko pojechał, tak jakby linii w ogóle nie było.

Okay, przepis jest przepis, tylko, że ja tam straciłem, a drugi jadąc zupełnie na wyjebce zyskał w #!$%@?. :/

No i za kontakt jak widać tyle samo PK co za przekroczenie linii wjazdu, spoko.
@ACLeague: A teraz drodzy Panowie jestem dość wkurzony, żeby nie powiedzieć dosadniej. Ściągam PLP, pliki z dysku ligowego. Jeżdżę jak ten debil całe dwa tygodnie, żeby ukręcić jakieś czasy. I to tylko po to, żeby dostać DQ za brak odpowiedniej wersji PLP? No sorry, trochę żenujące. Gdybym nie ściągnął tego w ogóle, próbował lecieć w kulki to spoko. Ale jechałem ten wyścig jak najbardziej uczciwie się dało. Niefajnym jest to, jak
@ACLeague:
Jako inżynier Texaco, składam odwołanie za kierowcę pawko.

Niestety, brakuje komentarza do sytuacji zgłoszonej przez kolinarego, lecz mam nadzieje że zostanie mi to kulturalnie wyjaśnione.

Niemniej, sytuacja tyczy się pojazdu z grupy C i auta grupy dtm. Pawko zasiadał za kierownicą mazdy 787B.

Sytuacja zgłoszona ma miejsce tak naprawdę już od zarkętu 2 aż do 3 (The Esses). Kierowca pawko oczywiście zamierza wyprzedzić wolniejszy pojazd, gdzie za kierownicą był kolinary.
No to tym bardziej nie rozumiem. Pobrałem ją z R0. I dlatego DQ? No proszę, bez jaj... To jest PLP! Ja rozumiem, -10pkt, nawet -15. Ale DQ?! Zobacz, ilu kierowców miało z tym problem. No trochę jajca. Tym bardziej, że po R0 żadnych tego typu problemów nikt nigdzie nie zgłosił. Uważam, że działanie tego typu jest zwyczajnie nie fair, tym bardziej że pewne rzeczy można zweryfikować. Ile można było wyrwać punktów za
Dlaczego nikt nam nie zwrócił uwagi po R0 ze coś jest nie tak ?? Po to chyba był ten wyścig żeby sprawdzić wszystko czy jest ok. A teraz co trenowałem do R0 trenowałem do R1 i wszystko po nic bo PLP. A tak wogole to jak wchodzę na serwer to mi pokazuje zgodna wersie z ta wymagana wiec nie wiem jak to można sprawdzić ze jest coś nie tak. Jadę jeszcze 2
@ACLeague: Nie psujcie zabawy, proszę Was. Nie możecie karać ludzi za używanie wadliwego narzędzia, które sami nam podsuwacie. Jeżeli nawet nawet my, poszkodowani, wychodzimy w Waszych oczach na jakichś laików i ignorantów wobec znajomości funkcjonowania i warunków pracy Waszej aplikacji to znacznie ogranicza to zaufanie do Was. Także prośba: odpuśćcie bo czas na takie uwagi przegapiliście w R0
@ACLeague: moze trzeba problem rozwiazac od strony technicznej jakos. Ja profilaktycznie przed wyscigiem nadpisuje apke zawsze ale skoro od R0 nic sie nie zmienilo to jest to dziwne ze ludzie cos maja nie aktualne. W sezonie GT3 na pierwszym wyscigu bylo podobnie. Kupa ludzi z DQ
@Yonashoo: @Turbo_ONE: @Adziu: @robertkudera:
Każde odstępstwa od regulaminu spotkałyby się z fala krytyki. Dlatego staramy się w 100% go przestrzegać.
Napisane jest że ma być identyczna z tą udostępniona przez nas. PLP z ROS czy nawet nasza Wersja z sezonu GT3 jest wersja nieprawidłowa. Wersja PLP na dysku jest ciągle ta sama i niezmienna.
Nie jesteśmy w stanie logicznie wytłumaczyć czemu niektórzy mają problem z poprawnym skopiowaniem i
@ACLeague: To poproszę o podpięcie tematu apek gdzieś u góry discorda. Ten jest nieraz nieczytelny wskutek przerażającej ilości nowych postów. Nie wszyscy są wielosezonowymi zawodnikami ACL, a info o nowo pojawiającej się wersji PLP nie ma nigdzie. Trzeba się domyślać. Tak jak czasem zdarzało się z nowymi wersjami torów. I ok, przeżyję to DQ tak z dupki. Ale to też info dla @ACLeague - potrzebny jest nieco lepszy przepływ informacji nie