Wpis z mikrobloga

Oto kary za pierwszą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Watkins Glen:

PRO:
- Heblo - 5pk
- kimiz - 2pk
- kj5d - 2pk
- Manux - 1pk
- Diego - 1pk + DQ(PLP)(ignored Penalty)
- Yonashoo - 2pk + DQ(PLP)
- Robertus - 1pk
- Cinek - 1pk
- Shalkyer - 1pk
- Syruch - DQ(PLP)
- sterk - DQ(PLP)
- Turboone - DQ(PLP)
- Patjx - DQ(PLP)
- Adziu - DQ(PLP)

SEMI:
- Baster - 3pk
- mknbl - 3pk
- pawko - 3pk
- Kocur - 1pk
- Mateush92 - 1pk
- Floszunio - 1pk
- Mike Kowalski - DQ(PLP)
- neok - DQ(PLP)

AM:
- Samko - 3pk
- gozdagno - 3pk
- almclox - 4pk
- Jachu - 3pk + DQ(ignored Penalty)
- kamciuu - 2pk
- Inco - 1pk
- B4RT
19 - 5pk + DQ(ignored Penalty)
- fungfung - 2pk
- Tarec - 3pk
- cactus - 4pk
- Dafir - DQ(PLP)
- funt - DQ(PLP)
- makumba88 - DQ(PLP)

--------------------------------------------------------------------
Ewentualne odwołania odnośnie kar prosimy składać w komentarzach poniżej z wyraźnym zaznaczeniem prośby o ponowne rozpatrzenie sytuacji i swojej argumentacji.

arkusz szczegółowy - KLIK
--------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Oto kary za pierwszą rundę Retro WEK by Motorsport Capsule @ Watkins Glen:...

źródło: comment_ZTvbsRiTIGf8CVdtqqC47Swi0fhsZnkp.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ACLeague: Czy czasem z sezona tatuus plp nie było ostrzejsze? mniejsza ilosc ciec itd.
Jeżeli tak, to czemu Ci zawodnicy nie mogą dostać ostrzeżenia? Jakby nie patrzeć mieli trudniej.
  • Odpowiedz
@ACLeague: Chciałem się odwołać do mojej dyskwalifikacji za zignorowanie penalty. Prosił bym o ponowne rozpatrzenie, gdyż zostałem wepchnięty do pit stopu z większą prędkością ok. 39 min na powtórce z AM.
Mogę się mylić ale wolałem napisać ;)
  • Odpowiedz
@Turbo_ONE: @Adziu: @robertkudera: @Yonashoo: wyścig zerowy - o ile taki się odbył - od zawsze był traktowany na zasadach funrace, bez zbierania zgłoszeń incydentów, bez sprawdzania kto jak jechał, kto czym jechał, kto z jakimi aplikacjami jechał. Prawdziwe ściganie, praca osób sędziujących i weryfikujących całą resztę zawsze zaczynała się od R1. Może przy następnym R0, o ile będzie, to się zmieni.

O konieczności aktualizacji
  • Odpowiedz
@Plupi: Rozumiem, regulamin to świętość. Niemniej osoby ze złym plp, mówią że mają pobrane to z gdrive ACL. Czy jest możliwe sprawdzenie jakie pliki były wcześniej i czy czasem, ktoś nie wrzucił przypadkowo złej wersji PLP z poprzedniego sezonu. Dziwne jest to że zawodnicy ścigają się w różnych ligach, więc muszą co chwila aktualizować plp, a lepszym faktem jest to ze np adziu nie scigal sie w poprzednim sezonie w
  • Odpowiedz
@Turbo_ONE: rozwiń "mam paczkę RWEK". Którą wersję paczki? Kiedy ściągniętą? Skąd ściągniętą? Na dysku od 20 października paczka aplikacji nie była zmieniana i jest w niej poprawne PLP.
@Sefni: może nie świętość, ale jedno ustępstwo prowadzi do kolejnych, a nieprzemyślana zmiana zasad weryfikacji i karania PLP, które pociągają za sobą kolejne zmiany, i to w trakcie sezonu, może mieć nieprzewidziane skutki. Paczka aplikacji była aktulizowana 20 października, czyli
  • Odpowiedz
@Plupi: nie pisalem tego w negatywnym znaczeniu :D. Niemniej byly dwie paczki, pierw bylo wszystko w jednej paczce, potem to rozlozono na czynniki pierwsze. Dlatego sie rowniez spytalem czy mozna przesledzic jakie pliki znajdowlay sie wczesniej.
  • Odpowiedz
ściągałem ja na wyścig R0 jak dla mnie to było logiczne ze będzie to na paczka na sezon, trochę wyżej wkleiłem linka do paczki która mam na dysku. W regulaminie ACL wyraźnie jest napisane ze R0 11.10.2018 - Nürburgring Nordschleife - 90 minut (wyścig testowy 34 sloty) wiec coś te testy wam nie wyszły :(
  • Odpowiedz
@Turbo_ONE: o tym jak traktowany był i jest wyścig R0 pisałem wyżej. O konieczności aktualizacji paczki aplikacji - nie raz aplikacje zmieniają się trakcie sezonu, bo coś udało się udoskonalić albo wyszła nowa wersja - było n ogłoszeń w n miejscach.
  • Odpowiedz