Wpis z mikrobloga

#gry #civilization5 #civilization6
Patrze ta steamie jest teraz przecena na Cywilizację 5 i 6, słyszałem że seria jest fajna, mam przebłyski że DAWNO temu grałem w którąś część(tak z 15 lat temu?) i mi się podobała.
Stoję słabo z kasą, a nie chce mi się ściągać piratów by sprawdzić która lepsza. Wolałbym nowszą grę. Czy szóstka jest naprawdę gorsza od piątki? A może jako świeżakowi nie zrobi to różnicy?
  • 9
Wolałbym nowszą grę. Czy szóstka jest naprawdę gorsza od piątki? A może jako świeżakowi nie zrobi to różnicy?


@RabarbarDwurolexowy: Piątka jest kompletna (wszystkie dodatki) jest na prawdę godna polecenia. Mam przegranych już ponad 600h. obecnie ogrywam różne mody bo vanila już mi się trochę opatrzyła. A co w modach? Np. Lek MOD który dodaje 40 nowych nacji ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Szóstka to jeszcze nie jest kompletna
@saif3r: @celtics: @Russell777: @szcz33pan: Jeden anonimowy, nieznany mi Mirek podarował mi kod do szóstki(jeszcze raz dzięki!), zacząłem grać i nagle zrobiła się 2 w nocy, ostatnio tak miałem jak grałem w herosów 3, także biorę piątkę wersję kompletną w ciemno, swoja drogą ciekawi mnie, czy te 611zł przed promocją to normalna cena za zestaw? Czy robią tak, jak mi kazali, jak kiedyś pracowałem w Avansie, czyli noc przed