Wpis z mikrobloga

Wojciech Cejrowski:

Katolicyzm jest jedyną prawdziwą religią i stąd jest najlepszy, tak samo, jak najlepsza jest nasza chrześcijańska zachodnia cywilizacja.

Cejrowski ma też radę dla wszystkich, którzy chcą odnieść sukces zawodowy:

Trzeba się codziennie modlić. Kto się nie modli, niech się nauczy. Kto się zacznie modlić, ten prawdopodobnie zacznie mówić prawdę, przestanie kraść, świntuszyć, być nachalny i pyszny, zacznie być pracowity i solidny, a reszta zostanie mu dodana


AMENT

https://www.fronda.pl/a/wojciech-cejrowski-nasza-cywilizacja-jest-najlepsza,117838.html

#bekazkatoli #neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #polska #rakcontent #ciekawostki #heheszki ##!$%@? #patologiazewsi
saakaszi - Wojciech Cejrowski: 
 Katolicyzm jest jedyną prawdziwą religią i stąd jest...

źródło: comment_MtQHusWpCRQ3L0CKPKHaKkVPnwTp0Ii8.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Katolicyzm jest jedyną prawdziwą religią i stąd jest najlepszy, tak samo, jak najlepsza jest nasza chrześcijańska zachodnia cywilizacja.


@saakaszi: ''Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie'' - Janusz Korwin Mikke
  • Odpowiedz
jak najlepsza jest nasza chrześcijańska zachodnia cywilizacja


@saakaszi: Zachodnia cywilizacja zbudowana na religii z Bliskiego Wschodu. Znasz coś lepszego? xD
  • Odpowiedz
najlepsza jest nasza chrześcijańska zachodnia cywilizacja.


@saakaszi: Słucham argumentów, która cywilizacja jest lepsza od łacińskiej xD

Czasami mam wrażenie, że jak Cejrowski powie, że 2+2=4 to też znajdą się ludzie, którzy się z nim nie zgodzą.
  • Odpowiedz
@saakaszi:

I nie ukrywam poczucia wyższości mojej religii nad innymi religiami, bo gdybym uważał, że moja religia nie jest najlepsza, to bym się przepisał do innego wyznania, prawda? Skoro się nie przepisuję do innego, to oznacza, że uważam swoje aktualne wyznanie rzymsko-katolickie za najlepsze, a skoro tak uważam, to o tym mówię wszystkim zgodnie z prawdą


I mówi to facet, który był gotów zrzec się polskiego obywatelstwa (choć ostatecznie tego nie
  • Odpowiedz