Wpis z mikrobloga

Do wszystkich, ktorzy maja konto w ING Bank Śląski.

https://www.cashless.pl/4524-ING-zwraca-pieniadze-za-karty

Do konca miesiaca (tak mi dzisiaj powiedziano w banku, ale slyszalem tez wersje ze do 10 listopada) mozna sie zwracać do banku o zwrot nieprawidlowo pobranych prowizji.

1. Idziesz do oddzialu banku.
2. Mowisz ze chcesz zeby sprawdzili czy nalezy ci sie jakas kasa z zle pobranych prowizji.
3. Dajesz dowod osobisty.
4. Kilka minut, dwa podpisy, kasa ląduje na koncie.

W moim przypadku bylo to 27zl z hakiem. Moi rodzice mieli juz zwrot ponad 150zl. Mysle ze gra warta swieczki, powiedzcie znajomym i rodzinie ktorzy maja konto w ING. Bank nie oddaje z automatu, musisz sam sie zgłosić z prośbą o sprawdzenie.

#ing #banki #finanse #pieniadze i pozwole sobie uzyc #cebuladeals, bo jednak mozna swoje pieniadze odzyskać przy minimum wysilku i formalnosci.
  • 14
@Bialy88: czyli jeśli się spóźnię o 1 dzień, to mi nie zwrócą nieprawidłowo pobranej prowizji (mówiąc prościej: nielegalnie zabranych pieniędzy)? To jest jakiś żart (°°
@PurpleHaze nie pisze ze kazdemu się nalezy zwrot, ale zeby kazdy kto ma konto w ing zainteresowal sie tematem i sprawdzil czy go to dotyczy. A sprawdzic mozna najprosciej w banku, chyba ze z gory wiesz (np. Po dacie zalozenia konta) ze cie to nie dotyczy.
@PurpleHaze @Bialy88 wiecie może za jakie konkretnie transakcje należy się zwrot? byłem w banku, dostałem zwrot, który, jak teraz przeglądam historię swojego konta nijak się ma do sumy prowizji pobranych za płatności kartami

edit: co do podlinkowanego artykułu z cashless - to także się nie zgadza. Nigdy w życiu nie zapłaciłem opłaty za niewykonanie tego miesięcznego limitu transakcyjnego, a mimo to jakiś zwrot dostałem. Moja żona znowu, zupełnie odwrotnie. Kilka razy zapłaciła