Wpis z mikrobloga

Siemka, mam sprawę. Pojutrze mam wezwanie na spotkanie się w gminie, o bodajże, z tego co pamiętam "problemy z alkoholem". Chciałbym się dowiedzieć, jeśli ktoś wie:
1. Mogę żądać informacji o tym, kto to zgłosił?
2. Jakim cudem, skoro mam lv. 25+ można mi tak zawracać gitarę.

#alkohol #alkoholizm #pytanie #wezwanie #kiciochpyta
  • 33
  • Odpowiedz
  • 0
@Beczkowy: ale za jazde po spożyciu to tak za przeproszeniem #!$%@? Ci w dupe :(


Wiem, masz rację. Nie usprawiedliwia mnie nawet to, że miałem tylko kawałek do domu.
  • Odpowiedz
@Beczkowy:
1. RODO - zasłonią się
2. Przestań pić, to nie będą zgłaszali

Dla szwagra to już właściwie szykowaliśmy trumnę z tej samej paki. Cudem go 2 razy odratowali. To nie jest "ja tak chcę" jak zapewne myślisz, a choroba. Im wcześniej to zrozumiesz, tym lepiej. A zgłaszającym najprawdopodobniej na tobie faktycznie zależy.
No ale oczywiście twój wybór, na siłę nikt ci nic nie zrobi - tyle, że za 5
  • Odpowiedz
  • 0
@bialy100k pracuje, jestem młody. Pije, bo po części lubię. Pije też dlatego, że mam guza na wątrobie i nie zostało mi wiele czasu. Do tego dochodzi wiele problemów. Moja kobieta mi mówi, żebym się nie poddawał, ale ciężko się wziąć w garść przy takich przeciwnościach losu, które siedzą mi na głowie.
  • Odpowiedz
@Beczkowy Jeśli nie masz problemu z alkoholem to nie masz się co martwić. Będzie pogadanka i puszcza cię do domu. Bardzo często alkoholik nie wie że ma problem z alkoholem, i namowy rodziny sąsiadów niekiedy na nic się zdają. I właśnie po to jest taka komisja, aby w sumie pod przymusem zweryfikować. Co ważne, nie dlatego aby pogrążyć zainteresowanego, ale żeby mu pomóc. A zgłosić się musisz, bo jak nie to
  • Odpowiedz
@Beczkowy a no to, że zapewne niszczysz komuś życie tym, że jesteś chory a dalej chłasz. Ktoś martwi się o ciebie, boi się że szybko umrzesz jak będziesz pić. A tak będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@gikeryooo nikomu nie niszczę życia. To, że umrę szybko przez alkohol wiem, inaczej bym nie pił. Koniec dyskusji, dziękuję każdemu za wypowiedzenie się. Miłego dnia
  • Odpowiedz