Wpis z mikrobloga

@LizeJakLessie: Ja obecnie to prawie codziennie biorę żarełko z Kaspar Bar. Spoko porcja obiadów, jedyny minus to niekiedy czas oczekiwania, więc warto zamówić sobie jedzenie już ok. 10:00-11:00 na konkretną godzinę popołudniu.
@dawid110d: Kaspar? Sucho-gumowe frytki, cała reszta też nienajlepsza (ale już nie pamiętam wiele, wiem, że próbowałem kilka razy i ostatecznie zdecydowałem "nigdy więcej")
@LizeJakLessie: Nie no, to prawie wszystkie z tych testowałem i są zajebiste, ale no cena jest o wiele wyższa niż w takim Kasparze :) W sumie to nie określiłeś się za ile chcesz zjeść, a ja z automatu jakoś podałem jedną z tańszych opcji
@LizeJakLessie: W Oranżerii fajna opcja to danie degustacyjne szefa kuchni, płacisz ok. 90-100 zł i masz 3 dania (przystawka + zupa + danie główne) i nawet spoko porcja jak na "danie degustacyjne". Jeżeli chodzi o KukNuk to dobry łosoś jest, ale wiadomo, to jest typowa restauracja również i mała porcja. A w Lordzie to mięcho, mięcho i jeszcze raz mięcho ( ͡° ͜ʖ ͡°)