Wpis z mikrobloga

Szukam dobrej hodowli Border Collie w Polsce - znalazlem na razie LSD (nazwa 10/10, skrot od Legendary Star Dust, ale jest na Kaszubach a to troche daleko ode mnie (350 km)) i NNL (Never Never Land, o wiele bliżej). Ktoś coś poleci blisko Poznania?
#psy #bordercollie
  • 13
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Najlepiej jak wejdziesz na powyższe fora, tam większość hodowców jest. Możesz sobie prześledzić ich aktywność na grupach, przeszukać czy były jakieś "aferki" (ta rasa chyba przyciąga drama queen bo najczęściej to tam widuję jakieś pyskówki).
Potem zadecydujesz czy chcesz od takiej osoby psa, czy odpowiada Ci podejście hodowcy, prześledzisz jakie badania robią. Tak naprawdę szukanie psa to prywatny research i warto zacząć do gniazda os ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
kam dobrej hodowli Border Collie w Polsce - znalazlem na razie LSD (nazwa 10/10, skrot od Legendary Star Dust, ale jest na Kaszubach a to troche daleko ode mnie (350 km)) i NNL (Never Never Land, o wiele bliżej). Ktoś coś poleci bl


@johny-kalesonny: Mam psa z LSD, super hodowla, dobre podejście i z każdym problemem pomogą do konca zycia psa. Bardzo świadomie dobierają skojarzenia. Też jechałam do nich 6h :)
  • Odpowiedz