Wpis z mikrobloga

Nie doceniasz poziomu swoich odpowiedzi ani prostackich manipulacji.

Ze zdania "A skąd mam wiedzieć na jakiej podstawie prawnej?" (diagnosta czepiał się rozmiaru opon)


zrobiłeś "A skąd mam wiedzieć"

żeby "zabłysnąć" wysrywem "bo na prawko jak się człowiek uczył to wiedział, że mają być te same opony na jednej osi. I tyle"


@
  • Odpowiedz
nie dość, że mnie obrażasz to jeszcze robisz k---e z logiki. I to po raz kolejny. To jest coś co musisz znać tj inne wymagania, nakazy i zakazy dotyczące ruchu pojazdów czy ich eksploatacji. Nie znajomość prawa szkodzi


@ScaRRyMaN: Albo udajesz albo jesteś opóźniony.

Na żadnym kursie na pj nie uczą, że masz mieć takie opony jak podaje
  • Odpowiedz
@xer78: musisz trolować bo nie można aż tak przeinaczać czegoś, co kto napisał

W pełni rozumiem, że miałeś 4 te same opony w innym rozmiarze (i w------e czy chodzi o wysokość czy szerokość) niż zaleca producent. I ja Ci na to odpowiadam, że nie ma do tego podstawy (diagnosta) by się czepić, bo JEDYNE wymaganie dotyczy TAKICH SAMYCH KÓŁ NA JEDEN OSI. Rozumiesz polski język? Czy grzebałeś w kupach zamiast uczyć się czytać ze zrozumieniem?

Doszedłeś do takie punktu pajacowania, że poziom żenady przekracza akceptowalne
  • Odpowiedz
Cały czas opisuje podstawę znajomości faktu, że trzeba mieć 2 jednakowe opony na danej osi


@ScaRRyMaN: Zapomniałeś też dodać, że kierowca powinien siedzieć przodem do kierunku jazdy.
Ogórki są zielone a pomarańcze słodkie albo kwaśne.

Pisz na temat albo wcale. Nawet ślepa i głucha małpa powinna zrozumieć. Ty też dasz
  • Odpowiedz
@xer78: jako małpa powinieneś znać. Zapomniałem za to dodać byś usunął konto, wyrzucił prawo jazdy i odłączył sobie na stałe dostęp do internetu bo ani nie można prowadzić z tobą dyskusji na jakimkolwiek akceptowalnym poziomie ani nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Jak brakuje ci argumentów to zaczynasz obrażać. Jak ktoś się już zniża do twojego poziomu to w ogóle odwracasz kota ogonem. Zachowujesz się jak gołąb, który przegrywa w szachy: rozrzuca figury i sra na szachownice.

Pisz na temat albo
  • Odpowiedz