Wpis z mikrobloga

@blawatek: I o strzelanie we wstęgę (biało-czerwoną notabene - czy to nie jest profanacja barw narodowych?), i o to, że strzelają księża, i o miny i wygląd tych księży (jak jacyś wannabe gangsta), i w ogóle wyglad całej tej scenki jest jak z jakiegos teatru absurdu. Jeżeli tego nie czujesz no to trudno...
@raj: A przecinanie wstegi to profanacja czy nie? Nie znam sie na zakazach dla ksiezy. Oni nie moga strzelac? A zdjecie wyszlo smiesznie i zostalo przemielone na wszystkie sposoby przez ostatnie dni¯\_(ツ)_/¯
A przecinanie wstegi to profanacja czy nie?


@sops: Nie wiem. Ale niewątpliwie inne znaczenie ma przecinanie, a inne strzelanie (strzelanie = atak, agresja, chęć zniszczenia). Skoro biało-czerwona chorągiewka wsadzona w psią kupę może być uznana za profanację, to jak na mój gust strzelanie do biało-czerwonej wstęgi też. Skoro chcieli strzelać, mogli dać inną wstęgę niż biało czerwoną.

Nie znam sie na zakazach dla ksiezy. Oni nie moga strzelac?


Nie wiem, czy
@raj:

strzelanie = atak, agresja, chęć zniszczenia


Ahaaa

A przecinanie to co to jest? Obrona, spokoj, chec budowania, romantyzm?

No widzisz, Ty nie wiesz ja nie wiem wiec sie nie wypowiadajmy czy moga czy tez nie. Poki co to Ty jeden sie przyczepiles nie wiadomo czego.

To jest wstega czerwono biala albo tasma ostrzegawcza bialoczerwona i co teraz?

Zluzuj majty( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przecinanie to co to jest? Obrona, spokoj, chec budowania, romantyzm?


@sops: Przecinanie deski (np. piłą) vs strzelanie do tejże deski. Pierwsze jak najbardziej może służyć budowaniu, a drugie...? Hm... ;)

Zluzuj majty


Naprawdę nie widzisz, że ja się cały czas z tego zdjęcia nabijam?
@raj: Podejrzewam ze za pomoca strzelania do deski tez cos mozna wytworzyc. Rozni sa artysci, wizjonerzy i inni sprytni ludzie( ͡° ͜ʖ ͡°)