Wpis z mikrobloga

@blawatek: Nie widzisz absurdalności tego zdjęcia?
Jak nie, no to ci nie wytłumaczę...
Przecież to wygląda jak jakaś kiepska komedia.
  • Odpowiedz
@raj: Nie ma w nim nic absurdalnego. Przecinanie wstęgi to normalna ceremonia, a że tu otwiera się strzelnicę to postanowiono zrobić to rewolwerami z epoki. Czy chodzi ci o to że strzelają księża?
  • Odpowiedz
@blawatek: I o strzelanie we wstęgę (biało-czerwoną notabene - czy to nie jest profanacja barw narodowych?), i o to, że strzelają księża, i o miny i wygląd tych księży (jak jacyś wannabe gangsta), i w ogóle wyglad całej tej scenki jest jak z jakiegos teatru absurdu. Jeżeli tego nie czujesz no to trudno...
  • Odpowiedz
@raj: A przecinanie wstegi to profanacja czy nie? Nie znam sie na zakazach dla ksiezy. Oni nie moga strzelac? A zdjecie wyszlo smiesznie i zostalo przemielone na wszystkie sposoby przez ostatnie dni¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A przecinanie wstegi to profanacja czy nie?


@sops: Nie wiem. Ale niewątpliwie inne znaczenie ma przecinanie, a inne strzelanie (strzelanie = atak, agresja, chęć zniszczenia). Skoro biało-czerwona chorągiewka wsadzona w psią kupę może być uznana za profanację, to jak na mój gust strzelanie do biało-czerwonej wstęgi też. Skoro chcieli strzelać, mogli dać inną wstęgę niż biało czerwoną.

Nie znam sie na zakazach dla ksiezy. Oni nie moga
  • Odpowiedz
A przecinanie to co to jest? Obrona, spokoj, chec budowania, romantyzm?


@sops: Przecinanie deski (np. piłą) vs strzelanie do tejże deski. Pierwsze jak najbardziej może służyć budowaniu, a drugie...? Hm... ;)

Zluzuj majty


Naprawdę nie widzisz, że ja się cały czas z tego zdjęcia nabijam?
  • Odpowiedz
@raj: Podejrzewam ze za pomoca strzelania do deski tez cos mozna wytworzyc. Rozni sa artysci, wizjonerzy i inni sprytni ludzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz