Wpis z mikrobloga

@Freddy-Krueger:

normalnym jest ze baterie ładujesz do pełna

And that’s where you wrong kiddo
Ladujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Mozesz pol godziny ladowac i starczy ci na pol roku czy tam iles miesiecy. No ale trzymanie jej podpietej przez pol h jednak przeszkadza w uzywaniu. Tyle ze potrzebujesz trzech min czyli wyjscia na po kawe by naladowac ja do na tyle, ze starczy ci do konca dnia.
Rozwiazanie wtyczki
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger: niefunkcjonalny sprzet? Czyli co konkretnie? Ta myszka? Nie wiem nie uzywalem jej. Po prostu dopierdaanie sie do malo znaczacych durnot uwazam za strate czasu. To gdzie jest umiejscowony ten port nie ma zadnego znaczenia, bo podladowanie jej na caly dzien zajmie ci tyle ile wymiana baterii w innej.
Mal jeszcze na temat ruchania widac wiesz. Albo znowu sie wypowiadasz na tematy o ktorych kompletnie nie masz pojecia xD
  • Odpowiedz
@dob3k tak, ta myszka. Porty do których nie podłączysz słuchawek bez kosztownych przejsciówek, nie możesz ładować i słuchać muzyki, szczeliny w klawiaturze ułatwiające dostawanie sie wody. Na każdym kroku ta firma stosuje bezmyślne rozwiązania. Widzę że zabolała prawda
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger: A co ma gniazdo do poprzedniego komentarza?
Sprawdz cene tych „astronomicznie kosztownych przejsciowek” ktore do zeszlego roku byly dodawane do pudelka i wiekszosc nawet ich stamtad nie wyciagala i jakos nie miala problemu z ladowaniem i sluchaniem muzyki.
O „szczelinach w klawiaturze” to nawet nie zgaduje co za bzdura.
Wy macie jakies #!$%@? kursy i szkolenia do pisania glupot na tematy na ktore nie macie pojecia? Czy po prostu
  • Odpowiedz
@dob3k no tak, od zeszłego roku? A co było wcześniej? Skoro daję 4000zl za telefon mam prawo oczekiwać ze będzie kompatybilny, niestety nie, trzeba doliczyć kolejne 200. I w jaki sposób chcesz ładować telefon i słuchać muzyki? O postarzaniu laptopów jest cała seria filmów na yt. Już nie gorączkuj się tak chłopcze, wyrosniesz z tego. Widać argumenty nie docierają, z mojej strony żegnam ;) Pozdrów chłopaka
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger: Po pierwsze NIE DAJESZ 4000zl za telefon. Nie przedstawiaj sie jako potencjalny kupiec ktory by kupil iphona gdyby tylko mial audio jacka albo dolaczona „kosztowna” przejsciowke za 30zl xD bo wiadomo, ze bys nie kupil nawet jakby robil loda. Jestes tu tylko po to by ponarzekac na cos co kompletnie cie nie dotyka ani teraz ani kiedys.
Slucham muzyki bezprzewodowo i tak tez laduje telefon.
Szok niedowierzanie miliony pytan
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
beka z apple, ostatnio przez szybę widziałem iphona w cenie mojego auta - jak można być takim debilem i płacić za znaczek skoro za 300zł kupisz to samo.
@suqmadiq2ama: daje 350 i daj mi to samo co nowy iPhone. #!$%@?.

Sprzęt Apple jest za drogi, patrząc na nasze zarobki w cholerę za drogi, ale jak kupiłem córce xiaomi 4A to jak zobaczyłem zdjęcia jakie można zrobić tym aparatem to miałem
  • Odpowiedz