Wpis z mikrobloga

@dob3k: Ja akurat nie mam myszki tylko touchbar, ale jak system mi mówi, ze mam naładować to wiem, ze mam jeszcze jakieś dwa dni pracy. Prawdopodobnie z myszka jest tak samo. Zostawiasz podłączona na noc i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zmusza Cię do tego byś przez 3 minuty nie mógł używać swojego sprzętu w nieznanym momencie. Ze zwykłymi bateriami możesz się przynajmniej przygotować i kupić ich kilka by mieć zawsze pod ręką, a wymiana takich baterii to znacznie mniej niż 3 minuty na 8h pracy.

@chrominancja

STOP!
ludzie! Nauczcie się czytać!
  • Odpowiedz
@chrominancja: System Ci przypomina jak konczy Ci sie bateria a w jej przypadku pewnie „krytyczny poziom naladowania” oznacza 1-2 dni pracy.
Jakie sa jej glowne zalety pisalem wyzej. Ja osobiscie bym jej nie kupil bo dla mnie jest niewygodna ale rozumiem ze ktos kto czesto uzywa gestow moze z niej byc zadowolony.
@deryt: na komentarze recenzji myszek na baterie tez wchodzisz specjalnie by napisac ze jak y nie
  • Odpowiedz
@efek to Ty naucz się czytać. Awaryjne ładowanie 3min na ~8h pracy dalej ssie w porównaniu do minuty wymiany baterii, która do tego wszystkiego w mniejszym czasie wystarcza na dłużej w zwykłej myszce. Czego nie rozumiesz w zdaniu 3 minuty na 8h pracy?
Nie obchodzi mnie to, że godzina ładowania to pół roku użytkowania. Irytują mnie te 3 minuty czy nawet 30 sekund, których mogłoby nie być gdyby było albo indukcyjne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@chrominancja: w czasie jak będziesz fapał w łazience za co ci jeszcze zapłacą, to mysz się naładuje na 2 tygodnie. Czyli każdego dnia będziesz miał co najmniej 2 tygodnie zapasu.

I nie będziesz musiał prosić koleżanki, żeby ci otworzyła blister z bateriami, bo u ciebie takie sprawy zawsze załatwiała mama..
  • Odpowiedz
@chrominancja: Gościu to Ty się na jogę albo masaż relaksacyjny udaj skoro 3 minuty tak Cię irytują. Wystarczy że podłączysz myszkę do ladnowania kiedy idziesz do kibla sie odlać i już korzystasz z niej kilka godzin dłużej a kiedy kończysz pracę to podłączasz ją i pózniej korzystasz z niej wiele miesięcy bez stresu. To idealne rozwiązanie problemy który pojawia się w Twoim wyimaginowanym świecie bo napewno nie w rzeczywistości w
  • Odpowiedz