Wpis z mikrobloga

@dob3k: @dob3k: Tak, dziewczyna dała niecałe 4000zł za tą zabaweczkę niestety i chce mi się śmiać bo nawet tak prostej rzeczy jak normalne słuchawki nie podłączysz bez kombinacji xDDD bezprzewodowo to można słuchać jak jest nie masz innego wyboru, beznadziejna jakość dźwięku, pomijam że nie każde kino domowe podłączy się bez kabla. ja mam laptopa z 2006 roku do muzyki i jakoś cały czas działa a Twój się
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger:

Beznadziejna jakosc dzwieku

No widzisz. Znowu nie wiesz i sie mądrzysz. Jak tu z toba gadac jak 90% z tego co piszesz to sa domysly albo to co uslyszales od innych fanbojow?
Do reszty sie nie odnioslem, bo twoje fantazje homoseksualne nie robia na mnie wrazenia synku. Staram sie trzymac tematu ale merytorycznie to ty jestes w gimbazie.
Zrobiles z siebie posmiewisko i juz ci randomowe mirki nawet pisza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@yogmean: No dobra, szybko się ładuje, starcza na cały dzień. Ale podczas tego ładowania jak ta myszka ma leżeć? Jaki był zamiar projektantów? Ma się opierać na przewodzie, leżeć do góry nogami, czy na boku? Czy dokupuje się jakaś specjalną stację do ładowania za $100?
  • Odpowiedz
@fourier97: a jakie to ma znaczenie skoro leży tak kilka minut? Najpopularniejsza jest pozycja do góry nogami. Zamiar projektantów była taki żeby mysz wyglądała tak jak sobie założyli bez widocznych gniazd w pozycji gotowości do pracy. Widzicie problemy tam gdzie ich nie ma :)
  • Odpowiedz
8h dziala po 3min ladowania. Jak podlaczysz na godzine do ladowania to pol roku nie musisz ladowac.

#!$%@? jakie dzbany ()


@dob3k: To jak zostawię na cały dzień o będzie działała rok? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: dzięki, że zepsułeś mój komentarz do edycji ;<
To jeszcze raz:
@dob3k: nie no ogólnie spoko, szybko itd ale co jeśli padnie Ci w czasie pracy gdzie nie masz czasu na 3 minuty przerwy bo musisz zrobić coś naprawdę szybko? Albo padnie podczas grania?


Nie ma co bronić tego rozwiązania bo jest po prostu głupie i tyle. Zmusza Cię do tego byś przez 3 minuty nie
  • Odpowiedz
@SeriouslyDude: To wciaz strata czasu raczej byla xD
@chrominancja: mireczku... jesli by faktycznie to bylo przeszkadzajace to sam rowniez bym sie z tego nabijal naprawde. Ale skoro musisz wymyslac jakas hipotetyczną i cholernie ciezka do zrealizowania historyjke kiedy to by faktycznie moglo przeszkadzac to sorry ale osmieszasz sie.
Nie padnie Ci w niewygodnym momencie bo masz wskaznik naladowania - dokladnie wiesz na ile masz baterii. I naprawde zostawisz
  • Odpowiedz
dzięki, że zepsułeś mój komentarz do edycji ;<


@chrominancja: Och przepraszam nie wiedziałem, że jeszcze nie można pisać.

Nie byłoby problemu jakby gniazdo ładowania było w jakimś innym miejscu, które nie ogranicza używania myszki.


@chrominancja: W macach bardzo stawiają na wygląd. Takie gniazdo na wierzchu bardzo psuje bryłę.
  • Odpowiedz
@dob3k:

I z tym sie moge zgodzic ale nie jakies udowadnianie ze padnie mi w nieoczekiwanym momencie i wlasnie wtwdy bede jej potrzebowal nagwalt i nie bede mial nawet minuty na podladowanie to mi sie smiac chce z takich wywodow no sorry

Widzisz, mi się nie chce śmiać bo niestety miewam takie momenty w sprzętach, które informują diodą o stanie naładowania (nie tylko myszki ale np kontrolery), ale czasami w
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: czyli sam macbook będzie ładowany indukcyjnie? Czy bateria będzie ładowana od dołu?
Cenię sobie połączenie innowacji z ładnym wyglądem ale nie wtedy kiedy jedno dzieje się kosztem drugiego.
  • Odpowiedz