Wpis z mikrobloga

Niebieski 35 Poznań

Zgłoszenie nr 396 z dnia 2018-11-04 17:26:32

Imię: Niebieski
Wiek: 35
Miejscowość: Poznań
Kim jestem?
Spokojny, introwertyk, z wadami i zaletami. Świadomy, dający i oczekujący wiele. Kluby, dyskoteki - to nie miejsca dla mnie. W towarzystwie nie do końca pewnie czuję się gdy większości osób nie znam. Wolę dom, spokój, ewentualne spotkania w mniejszym gronie. Jednak w moim życiu rządzi muzyka, której uwielbiam słuchać, więc wyjście na koncert raz kiedyś to wspaniałe przeżycie. Najbliższy na jaki się wybieram odbędzie się w połowie listopada. To będzie pierwszy koncert po kilkuletniej przerwie.
Pracowałem w handlu, a niedawno zmieniłem branżę na IT.

Wygląd
Wzrost 180 cm, waga 90 kg. To jest o jakieś 10 kg za dużo i jestem tego świadomy. Jest plan redukcji wagi.
Nie wyróżniam się niczym szczególnym. Ubiór staram się dobierać możliwie prosty: koszulki, swetry w jednolitym kolorze i bez napisów, spodnie materiałowe, buty zawsze skórzane. Koszule ubieram rzadko.
Dbam o siebie, używam kosmetyków do twarzy.
Brakuje mi trochę ćwiczeń fizycznych. Przydałaby się większa motywacja, może we dwójkę byłoby raźniej ;)

Zainteresowania
Pasje pasywne: słuchanie muzyki, w sporych ilościach. Czasem cisza. Oglądanie filmów: kryminał, thriller, sensacja, sci-fi, dokumentalne. Nie posiadam dostępu do telewizji, ale gdy jeszcze miałem to jedynymi oglądanymi programami były: Katastrofa w przestworzach (orientuję się trochę w lotnictwie), program o życiu w Bieszczadach, generalnie Discovery i pokrewne.
Z internetowych źródeł: wszelkie informacje o Korei Północnej oraz kanał Bez Planu.
Aktywne: lubię rower, wycieczki po górach, spacery, poznawanie bliższej i dalszej okolicy, kopalnie, bunkry.
Dobrze orientuję się w: motoryzacji, IT, sprzęcie grającym i pewnie kilku innych dziedzinach.
Czego nie robię: nie jeżdżę na motocyklach, nie tworzę w drewnie/metalu/czymkolwiek, nie umiem grać na instrumentach (chociaż może kiedyś), nie maluję obrazów, nie strzelam z łuku.
Potrafię ugotować/przygotować co prostsze dania, ale bardziej mogę być smakoszem lub konstruktywnym krytykiem Twoich dzieł, lub nawet wspólnych.
Umiem (i lubię) być sam ze sobą, i uważam to za lepsze rozwiązanie niż tkwienie w nieszczęśliwej/niedopasowanej relacji. Jednak lepiej jest pokontemplować razem.

Czego oczekuję?
Z czasem coraz bardziej zauważam, że podobieństwa charakteru mają kluczowe znaczenie dla relacji. Dlatego oczekuję osoby o spokojnym, ułożonym usposobieniu. Tak abyśmy globalnie byli podobni, lecz na poziomie szczegółów wskazane są różnice. To pozwoli na wzajemne inspiracje, motywacje, odkrywanie nowych obszarów itp.
W zakresie bardziej precyzyjnym, docenię umiejętność prawidłowej wypowiedzi w mowie i piśmie, oraz ilość wypowiadanych słów na godzinę poniżej średniej dla kobiet ;)
W pozostałych kwestiach wolę skupić się na pozytywach i patrzeć do przodu na otwierające się przed nami możliwości.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Rower, kręgle, badminton? Siłownia, basen, kino? Ciacho, herbata, filmy? Spontaniczny wypad na drugi koniec Polski lub trochę bliżej?
Możemy też zająć się swoimi sprawami, dzieląc przy tym swoją przestrzeń osobistą ;)

-- wzór tego opisu zapożyczony z jednego z ogłoszeń -- copyrights respected --

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - na razie o tym nie myślę.
Dzieci - zawsze chciałem mieć.
Używki - alkohol sporadycznie w formie dobrej whisky, wina lub radlera. Reszta nie - i nie jest tolerowana u Ciebie.
Uważam, że tak ważne sprawy są bardziej do omówienia niż do opisania.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonypoznan < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Niebieski 35 Poznań

Zgłoszenie nr 396 z dnia 2018-11-04 17:26:32

I...

źródło: comment_sMIPrzxAVQklUzMIwnKJh8KXIWYyYBXD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: Mirku, bez urazy, jestes super, ale stosunek do slubu mnie zmrozil. Masz 35 lat, kiedy chcesz brac slub i z kim? Jesli chcesz miec dzieci, to musisz celowac w mlodsze od siebie. A one finalnie raczej na pewno beda chcialy wziac slub ;) przemysl te kwestie. Zaluje, ze nie jestem mlodsza, powodzenia :)
  • Odpowiedz