Wpis z mikrobloga

Baby za kierownicą to konkretny nieogar. Nie wiem czy patrzą tylko na ulice przed sobą czy właśnie się wszędzie rozglądają i nie widzą mijających aut xD Ale jak mrugam światłami dając cynka ze gdzieś patrol policyjny jest to baba nigdy nie podziękuje. Jedzie sobie dalej i pewnie nie wie ze w ogóle ktoś jej światłami pomrugał. A chłop? Chłop to zawsze elegancko rękę podniesie ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jakbym wiedziała kto siedzi akurat za kierownicą to babom bym nie dawała znać xD #niepopularnaopinia #zalesie #kierowcy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: hehe. lubię pomagać innym kierowcom włączyć się do ruchu z podporządkowanej, ale jak widzę że czeka kobieta - rezygnuję z tej nadgorliwości. Po co mi te jej pretensje, dziwne miny i pyszczenie przez zamknięta szybę? I tak prawie nigdy nie pojedzie, bo przecież ona zna przepisy i jak ja śmiem ją w błąd wprowadzać!! Poza tym kim ja jestem żeby jej rozkazywać! :)
Z drugiej strony jeśli kobieta jeździ,
  • Odpowiedz
@cytmirka: ponieważ moja matka tak robi to się wypowiem. Wiedzą, że było mrugane ale jeśli nie trzymają reki na samej górze kierownicy to często albo nie zdążą jej podnieść i podziękować albo nie chcą się zrywać z innego trzymania kierownicy tylko po to by pomachać łapką bo jakiś mirek będzie miał ból d--y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wejszlo: Co hahahaha XDDD Proszę cie, to świadczy o bardzo powolnej reakcji, co z kolei nie jest określeniem dobrego kierowcy ;) Bo jak można nie zdążyć podnieść ręki 10cm wyżej kiedy ktoś mruga ci światłami 4 sekundy zanim się miniecie xD A jeśli chodzi o „nie chce im się zrywać z innego trzymania kierownicy” to właśnie to co wszyscy wyżej pisali- leniwe księżniczki myślące ze wszystko im się należy (
  • Odpowiedz
@cytmirka: niektórym redpills wykop wszedł za mocno xD w sumie to nawet mi was żal.
Co do podziękowania, to jest twój problem xD ostrzeganie o kontroli jest niedozwolone ;)
  • Odpowiedz