Wpis z mikrobloga

Zrobiłam właśnie eksperyment z ciekawości i pojechałam na 'randkę' z imigrantem z #syria
Poznałam go przed klubem, skorzystałam z podwozki do domu. Po paru godzinach zaprosił mnie na obiad ect. Uprzedzajac pytania : nie było żadnych interakcji fizycznych między nami. Kiepsko mówił po angielsku, ale jakoś tam się rozmowa toczyła... Gość po kilku godzinach znajomości już mówił o ślubie itp (ʘʘ) generalnie był całkiem normalny, ale widać było że chciał rządzić, mówił co mam robić. Stracił 3 rodzeństwa przez bombardowanie, jednak większość jego rodziny nie chce stamtąd wyjechać nie wiadomo czemu. Generalnie był miły i zachowywał się jak gentleman, nic mi nie zrobił, ale nigdy przenigdy bym się nie zwiazala z wyznawcą islamu, prawdopodobnie z wyznawcą żadnej religii ;) koniec końców powiedział że jeśli nie chce być TYLKO JEGO to mam powiedzieć bo nie chce zostać wykorzystany. Pożegnałam się grzecznie i odeszłam na zawsze.
#zwiazki #gownowpis
  • 10
  • Odpowiedz
@Czikabella: " Gość po kilku godzinach znajomości już mówił o ślubie itp"
"generalnie był całkiem normalny, ale widać było że chciał rządzić, mówił co mam robić."
" koniec końców powiedział że jeśli nie chce być TYLKO JEGO to mam powiedzieć bo nie chce zostać wykorzystany."

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz