Wpis z mikrobloga

  • 1
@qrnx Hej, teraz nie mogę się tym zająć (jestem w podróży) ale podeślij mi temat na pw - zajmę się tym wieczorem.
  • Odpowiedz
@Lipathor: imo to zależy, czy mamy do czynienia z kimś, kto po prostu dał wiarę szarlatanom, ale wciąż docierają do niego informacje i argumenty, czy też z otwarcie i świadomie kłamiącym fanatykiem.

Wspomniany @cclegane to przykład tego drugiego, bo nawet jeśli w jednym wątku ktoś mu udowodni kłamstwo, to nie przeszkadza mu to w powtórzeniu go za chwilę w innym miejscu i tak w kółko. Ponadto, jak widać na screenach, w momencie gdy ma do czynienia z fachowcem umiejętnie debunkującym jego brednie, natychmiast staje się napastliwy i agresywny - jak przystało na fanatyka nieradzącego sobie z dysonansem poznawczym.

W pw do @a__s w
  • Odpowiedz
@qrnx: @a__s gdybym podpisywal się tutaj z imienia i nazwiska to za ten post poleciałby pozew.

Co do MTM - też mi z automatu odrzucił zgłoszenia tego, co ten człowiek wypisuje.
  • Odpowiedz
zarzucanie komuś bycia mordercą bez jakiegokolwiek dowodu to całkiem normalna praktyka na tym portalu?

@Strahl: na to wygląda, bo wirtuoz moderacji #mtm zgłoszenie tego komentarza odrzucił, stąd mój wpis.

Co ciekawe swego czasu @moderacja pousuwała moje komentarze jako 'atakujące' bo punktując szura @Szczepienie nazwałem go kłamcą i manipulantem. Najwyraźniej zarzucanie kłamstwa jest gorsze od zarzucania mordowania ludzi :/

gdybym podpisywal się tutaj z imienia i nazwiska
  • Odpowiedz
@qrnx: Wiem, że się dorobił. Kolega idzie w stronę swojego guru.

Jeżeli moderacja nic z tym człowiekiem nie zrobi, to kasuje konto, nie mogę w każdym poscie związanym z medycyną czytać tych szkodliwych bzdur, a jak już merytorycznie udowodnisz, że wygaduje bzdury to zostajesz nazwany bezkarnie mordercą z krwią na rękach. To niezdrowe i ciśnienie mi się podnosi.
  • Odpowiedz
Jeżeli moderacja nic z tym człowiekiem nie zrobi, to kasuje konto

@Strahl: m.in. z tego powodu skasowałem poprzednie i zniknąłem z portalu na prawie rok. Wróciłem w nadziei, że coś się zmieniło ale nie: antynaukowe debile i partyjni propagandyści mają się świetnie, a @moderacja jak była niedorozwinięta tak jest, z tym że doszedł wirtuoz moderacji #mtm.
  • Odpowiedz
  • 0
@qrnx mtm to prawdopodobnie bot weekendowo-nocny który kasuje po hasłach kluczach. Nie było pasty o serwerowni w poście to przyklepał jako bezzasadne.
  • Odpowiedz
  • 0
@qrnx nic to, idę godzinkę postrzelac do kowbojów, a później spać, bo jutro znowu będę miał w robocie krew na rękach. Dobrej nocy. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@qrnx ale jednocześnie operatorzy którzy grają w gry jako hobby maja w laparoskopii i pochodnych metodach operacyjnych korzystających z ekranu do obrazowania pola operacyjnego mniejszą liczbę powikłań u pacjentów. Kiedyś jakiś paper czytałem na ten temat. :)

Brzmi logicznie, w końcu sprzęt z którego się korzysta to po prostu taki inny gamepad. Z kolei na studiach kupiłem sobie gitarę żeby nauczyć się korzystać z lewej ręki, która wówczas była wyjątkowo lewa.
  • Odpowiedz