Wpis z mikrobloga

@nie_bede: silikon zwykły bezbarwny, po czasie nie śmierdzi octem. Odwijac można po dwóch godzinach albo na następny dzień - nie przyklei się do folii i tak
  • Odpowiedz
@Mowi po 2h rozwijajac folie wszystko sie rozwala bo niezdazyl stwardniec a po 24h jest kompletnie wyschniety i nie da sie go oddzielic od foli i wszystko sie rozwala
  • Odpowiedz
@nie_bede: To jakis dziwny masz ten silikon ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja robię tak, że mieszając go z farbą, bardzo energicznie mieszam, napowietrzając całość. Wtedy, po zawinięciu w folię, dosyć szybko tężeje (trzeba robić małymi porcjami, bo po ~10min już zaczyna łapać). Bez takiego mieszania owszem, bardzo długo schnie. Ale żeby przyklejał się do folii - czegoś takiego nie miałem. Jakiej używasz? Spróbuj drugą stroną
  • Odpowiedz
@Mowi probowalem dwoch slikonow, normalnego i takiego ktory schnie w ciagu godziny i za kazdym razem jest problem zeby trafic na ten moment zeby bylo dobrze, folie probowalem dwa rodzaje: taka spożywcza do pakowania zywnosci cienka(taka co sie lepi odrazu do wszystkiego) i probowalem tez worki do pakowania jedzenia takie do mrozenia z grubszej folii i tez to samo slikon sie przyklejal:(
  • Odpowiedz
@nie_bede: Spróbuj silikonu marki Tytan, folia najlepiej cienka śniadaniowa najmniej się odkształca, ja wyciągałem dość szybko, z tego co pamiętam to gdzieś po godzinie, może szybciej, tak by jeszcze dało się palcami poprawić kształt.
  • Odpowiedz
@xhxhx: raczej myślałam, żeby stał w domu, więc nie zabezpieczałam go przed wilgocią. Myślisz, że warto by było?
@supertomek: takie też mam xd
@spalam__sie: @franaa: @HT-Ron: https://www.youtube.com/watch?v=D5LjGFkpApw enjoy :)
@George_Liquor: w każdym grzybku pod kapeluszem jest jedna dioda led
@nie_bede: silikon to soudal uniwersalny bezbarwny, zmieszany z farbą akwarelową.
@nie_bede: @HT-Ron: @Mowi: @-S-X-: no ja tam nie miałam żadnych problemów, nóżki
  • Odpowiedz