Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@fejk_nejm Jakiś czas temu odpaliłem PoE i przechodzę sobie nową postacią fabułę (no, powiedzmy, bo nie czytam/słucham wszystkiego). Chcę poznać wszystkie akty i tak dalej. Dokupilem nawet te fajne zakładki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem w trakcie budowania czarodziejki na przywolańce. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@fejk_nejm: z 5 razy próbowałem, nawet mi się podobało, ale ogrom tego wszystkiego mnie trochę przerasta XD nie potrafię ogarnąć drzewka, do tego te wszystkie gemy ze skillami XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krafo: dlatego najlepiej wybrać sobie jakiś build dla początkujących (na forum Poe jest tego masa z opisami jakie itemy, jak grać, jak skille rozdawać) i powoli się wdrażać. Jak się wciągniesz to już z górki leci ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@krafo dla początkujących fajną jest Witch pod Arc, bardzo mocno #!$%@? :) mówię to z doświadczenia, sam się odbijałem od Poe wiele razy, a ten build jest bardzo spoko
  • Odpowiedz
@fejk_nejm: PoE ma taki w uj duży minus że po pierwszym przejściu mi się już nie chciało. Bardzo mi się chciało bawić więcej drzewkiem i ograć wszystkie klasy ale absolutnie nie byłbym w stanie znowu klepać tego całego story mode po którym dopiero są losowo generowane mapy

Nie wiem kto na to wpadł ale to jest największa i najbardziej kretyńska wada tej gry. Wystarczyłoby odblokować dla konta jakieś randomowo generowane lochy
  • Odpowiedz