Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wawzxcv: całkiem dobry ten Kraken, ale chyba się przyzwyczaiłem do Morgana... No i butelkę ma zajebiaszczą...

A co do wielbicieli rumu. Coś polecicie w mniej więcej tym przedziale cenowym oprócz Morgana i Krakena?
Albo coś taniego i nadającego się do picia? Bo szukam z ciekawości ale na nic dobrego nie trafiłem.
  • Odpowiedz
Kraken jest ok... spróbuj Mount Gay (wiem, wiem..... ) albo Hong Thong... niby whisky ale ma posmak rumu
  • Odpowiedz
@Wawzxcv raz piłem rum i myślałem, że zejde... Po żadnym alkoholu nie było mi tak zle. Nie ważne czy skończyłem się po whiskey, ginie, tequili, koniaku czy bimbrze.
  • Odpowiedz
@Prison: dokładnie! i zgodzę się, co do rumów plantation, wszystkie są naprawdę okej. próbowałam też plantation overproof, czyli 69% i mimo wysokiego woltażu jest przyjemny w smaku nawet bez lodu/coli/itp :D
  • Odpowiedz
@olejabole: a widzisz, ja akurat zatrułam się bimbrem i to właśnie tym potencjalnie najbardziej zaufanym, domowej roboty. Od tej pory nie mogę się przekonać :D
  • Odpowiedz
@Prison po tamtym doświadczeniu powiedzialem, że już nigdy więcej nie napije się rumu i nadal trzymam się tego. Najlepsze jest to, że nie była to dawka ktora by mnie pokonała bo kupiliśmy na spróbowanie ze znajomymi więc wypiłem może przez cały wieczór z 300 gram, czułem się normalnie ale rano...
  • Odpowiedz