Wpis z mikrobloga

Jako że prowadzę mały bojkot Maka,postanowiłem się dzisjaj przejść do niemieckiego kfc by zobaczyć, co tam w trawie piszczy. Wziąłem sobie 15 baitsow za 5€,kanapeczke (której nazwy nie pamiętam) oraz fryty z napojem.

Baitsy - Dobre w smaku, kruche delikatne i dobrze przyprawione mięsko, całkiem spoko panierka taka lekko ostra.

Kanapka - Bez szału, zawierała dosyć spory kawałek kury, ale ten sos jakoś mi nie podszedł (może dlatego, ze nie lubię majonezu, a on był lekko majonezowy)

Frytki - O wiele lepsze niż w niemieckim maku (bo ciepłe) ale do tych z polskiego maka to nie maja stratu, według mnie za mało solone.

Pierwsze koty za płoty, ogólnie wizyte oceniam pozytywnie, ale jeszcze dużo rzeczy mam do spróbowania w niemieckiej sieci kfc by wydać jakąś ogólną ocenę. W przyszłym tygodniu ruszam do Burger Kinga, dużo osób mówi ze nie mają konkurencji w DE i przebijaja KFC i Maka, muszę to samemu ocenić. Aha, za całość zapłaciłem 10 ojro.

#przegryw #tfwnogf ##!$%@? #stulejacontent #fastfood #kfc
P.....y - Jako że prowadzę mały bojkot Maka,postanowiłem się dzisjaj przejść do niemi...

źródło: comment_hyi8YjLKJ2aAQ5ietfRKD0WE5xbWkafK.jpg

Pobierz
  • 15
@dusq1: Pisałem kiedyś z jedną osobą, która robiła w Warszawskim KFC, i właśnie pisał o tych baitsach ze tam mega mało mieska a sama paniera, tutaj o dziwo czuć ta kure w baitsach.