Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, #rozowypasek z tej strony. Mam pewien problem ze swoim chłopakiem i mam nadzieję, że mi pomożecie. Otóż jesteśmy razem już ponad półtorej roku. Układa nam się dobrze. Ale jest jeden problem. Mój chłopak, nazwijmy go Maciek ostatnio przytył i to dość sporo. Mówiłam mu, oczywiście tak delikatnie, żeby może coś z tym zrobił, że może siłownia albo coś. Próbował. Kupił karnet, ale był kilka razy i tyle. Nie zmienił kompletnie nic. Nie widać po nim żeby chciał cokolwiek robić. I to by mi może nie przeszkadzało aż tak bardzo, gdyby nie fakt że zauważyłam że on przestaje mnie pociągać tak jak kiedyś. Seks już nie jest taki jak dawniej. Ostatnio nie potrafię dojść, ani nawet czuć z tego jakiejkolwiek przyjemności. Po prostu ta sfera wizualna nie jest już taka atrakcyjna. I pewnie powiecie że jestem pusta bo lece tylko na wygląd, ale to nie o to chodzi. Moje uczucia się do niego nie zmieniły. Dalej kocham Maćka tak samo, a nawet mocniej. Ale po prostu kiedy chodzi o tą sferę bardziej seksualną, kiedy jesteśmy nadzy i tak dalej. To czuję, albo inaczej, już tego nie czuje po prostu. Bardzo mi to przeszkadza, bo wydaje mi się że to też jest bardzo ważne w związku, ta bliskość, a ja już powoli jej nie czuje. Jak dać mu to do zrozumienia? Ale tak żeby go to nie zabolało, bo tego bym bardzo nie chciała i nawet bym nie potrafiła tego zrobić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przestań się golić na dole.

Pkt 2. Maciek pewnie jest w przedziale 25-35 wtedy u facetów kończy się dorastanie i zaczyna starość a pierwszym jej objawem jest tycie to naturalne i trzeba ruszyć dupę by coś z tym zrobić, dodatkowo styl życia i gówno żarcie pogłębiają problem tak w wielkim skrócie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz mu dokładnie to co napisałaś tutaj, ale na serio, a nie delikatnie albo przy okazji. Jeśli Cię kocha to powinien zrozumieć, że Cię może stracić. Faceci mają gen zdobywcy, więc jak już coś mają to często przestają się starać. Jeśli lekko poczuje, że Cię może stracić to gen zdobywcy znów może się uaktywni :) powodzonka!
  • Odpowiedz