Wpis z mikrobloga

Akcja sprzed sekundy z serwera FFA. Genialny admin 1929 (znany ze swoich wspaniałomyślnych taktyk) wymyślił, żeby rushować longa na dd2, mówię, że bez sensu, bo wszyscy zginiemy od granatów, bo od kilku rund leci tam po 5 granatów HE od ct xD jeszcze dobrze nie skończyłem mówić a tutaj na ekranie w prawym górnym rogu:

^^Seba^^ killed 1929 with m4a1
[INFO] Wynik: CT prowadzi 6 : 5
^^Seba^^ killed Geratius with m4a1

dwóch adminów padło xD i wtedy w odwecie (jakby to moja wina była XD) dostałem takie info:

[*] ==========================================
[*] Zostales wykopany z serwera.
[*] Kicka wykonal admin 1929
[*] Powod: "Cele mapy!"
[*] Mozesz to zglosic na forum sieci.
[*] Adres forum: www.FreeFrags.pl
[*] ==========================================
Kicked by Console: "Cele mapy!"
Kicked :"Cele mapy!"

Cele mapy na serwerze FFA xD Fajny pomysł z tym serwerem, szkoda tylko, że nie we właściwych rękach to wszystko jest, dzięki za grę, ale nigdy więcej mnie tam nie zobaczycie, pozdro!
#mirkoserwer16
  • 25
@karololo: Dostał unbana w ciągu kilku minut. Wcześniej mieliśmy takie sytuacje, że 9 na 10 przypadków z takim nickiem to były czitery. Zrezygnowaliśmy z tego, bo wyszło na to, że to musiał być niefart, a nie każdy gracz z czitami. Sytuacja wyjaśniona.
@karololo: tu 1929: Nie dość,że nie potrafisz się dostosować, to przekrzykujesz mikrofon, mieszasz wszystkim taktyki, po których nic nie wychodzi. Piszesz w trybie rozkazującym do adminów, zero kultury. Ty płaczesz o kicka ? Przecież jesteś zwykłym trollem, który tylko czekał na kick lub ban,żeby tu napisać. Kup steam i naucz się trochę ogłady i kultury osobistej. Pozdrawiam i zachowuj się jak facet, a nie jak dziecko.
@karololo: Ty sobie nie zdajesz sprawy, że robimy to dla wszystkich? Ludzie zaproponowali masę map. Wgraliśmy, a potem się okazało, że 3/4 nie jest grane, bo serwer pustoszeje. Było nominowanie i wymuszanie głosowania, to grali potem awpindia przy 18 osobach. Wywaliłem, to płaczą, żeby wrócić z tym. Dałem zwykły mapcycle okrojony z normalnymi mapami + 3 inne do pogrania, to płacz, że decbble słaby i zmieńcie. Jak jest 16
@KokainowyKowboj: @karololo: Jest mapcycle okrojony, ale chyba musimy jeszcze zrezygnować z kilku mapek, skoro ludzie narzekają. Problem jest w tym, że nawet na azteca potrafią narzekać. To jest przecież FFA, a nie TP. Możemy zostawić tylko 6 podstawowych map. To nie problem. Tylko znów będą płacze, czemu nie ma takich map. A jak są, to wpisujecie rtv, żeby zmienić. I jak tu dogodzić wszystkim?
@karololo: Zamiast narzekać i płakać chłopie, to pomóż nam ten serwer rozkręcić, a nie psujesz. Inwestujemy swój czas i prywatne pieniądze, aby ludzie mieli rozrywkę i odskocznię od dnia codziennego, a ludzie to psują. Nie mogłeś wejść na serwer po kicku? Wytłumaczyłbym Ci za co kick. Piszesz opryskliwie do ludzi. Szyderczo. Dołóż się do serwera finansowo i wtedy może zrozumiesz co robimy.
@Noiser13: Podaj 3 przykłady ? Przecież wchodzą trolle tylko,żeby sprowokować i napisać wpis na mirko i zebrać trochę plusów. Z twoim podejściem do ludzi i obrażaniem, nie dziwię się,że dostałeś bana, skoro nawet i tu nas obrażasz.