Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale mi ostatnio podniósł ciśnienie Mirek co pisal jak to można #keke słuchać jak to jedno i to samo i w ogóle kupa. Zamiast Keke możesz wstawić cokolwiek z #mainstream u, albo jakiś mało popularnych pionierów typu #lilpep. Podobna imba była przy #macmiller 'ze. Co do Keke to naprawdę trzeba mieć lenia i nie równo pod sufitem, albo żyć propaganda żeby wypowiadać się co do całokształtu artysty, znając 4 najczęściej sluchane utwory na #yt, gdzie w tym gatunku, czy w jakimkolwiek innym temacie pasowało by wiedzieć o czym się mówi. Myślę że trochę to godzi w kierunku dzisiejszych artystów. Jestem melomanem, przez lata nagrałem się w różnych zespołach, napracowałem przy kilku projektach, naprawdę przesluchalem wiele gatunków i pewnie tysiąc artystów, więc można powiedzieć że muzyka to taki trochę serious business dla mnie. Co do Keke, to gość naprawdę pod względem całokształt jest #!$%@?, biorą pod uwagę jego historię i to co zrobił, czy jak zaczął.10 lat w podziemiu, dostał zaproszenie do pop killera w 2012 (mieszane mam uczucia co do tego projektu aktualnie), do tego roku nikt o nim nie słyszał, a rok później wydaje pierwsza płytę pokrytą platyna i to nie jest 12 kawałków nagranych z 10 raperami. każda kolejna płyta ma status podwójne platynowej płyty. Nawet nie wiecie jaki udział ma jego osoba w tym jak teraz wygląda scena, bo jest jedynym z niewielu którzy dobrze gadają na new schoolowych bitach. Zmierzam do tego żeby przychamować z takimi opiniami, bo sam się boję czy to plusuja fani bedosesa czy jacyś fanatycy biochemia rapsody. Czas nie stoi w miejscu, a jak nie macie lepszych rzeczy do roboty to naprawdę cały czas jest masa albumów, czy innych projektów do przesłuchania i odziwo nie wydaje mi się żeby było ich mniej niż kiedyś czy miały by mieć mniejsza wartość artystyczna. Nie bądźcie obojętni. Wydaje mi się że naprawdę nie ma z kim porozmawiać o tym co teraz się dzieje w muzyce. Większość powtarza coś co usłyszała czy przeczytała u kogoś. Nie wydaje mi się też żeby większe grono osób wzięła to do siebie czy się przyjęła ale w końcu to napisałem.

Pozdrawiam

Chyba #niepopularnaopinia #muzyka #rap #gownowpis #gownoburza
  • 7
@antonio09712 czasem wcale nie trzeba słuchać w rapie tego przekazu. Dla mnie kękę, pr0bl3m czy duża część starszej sceny to raperzy, kolaboracje które przynoszą przyjemność z samego słuchania tego jak lecą na fajnych bitach. Kiedy chce posłuchać "mądrego" i rozkmniniać teksty to odpalam szada, łone czy bisza. Ciekaw jestem kogo twój kolega słucha, każdy raper ma swój temat wokół którego się obkręca w tekstach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemonbunny: to że rap ma bujac to oczywiste, z drugiej strony jednak może nadawać mocny przekaz. Rap jako gatunek jest głęboki i szeroki jak morze, mnie tylko boli ze gówno w życiu słyszeli i wiedzieli, ale zbesztac kogoś to żaden problem, a w dyskusję ciężko się wydawać na takim forum bo dla mnie to rozmowa ze słupem. Keke na każdej płycie buja i uczy, a po 4 najczęściej słuchanychkawałkach opinie można
@antonio09712 nie do każdego trafi przekaż kękiego, tak samo jak niektórzy wysmieja słuchanie "wrażliwych". Myślę że to nie jest jakaś wielka ignorancja że strony tamtego typa. Dla mnie prawie cały newschool jest niesluchalny I też nie do końca rozumiem co można znaleźć w nowych utworach taco, reto, bedoesa, quebo I tak dalej... Bez sensu jest walka o gusta, ktoś nie lubi to nigdy nie polubi, nie zrozumie i nie poszanuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemonbunny: taco, bedo, queba to już kalki samych siebie i dawno nic odkrywczego nie wydali, reto jako tako tam nawija dalej imo. Napisałem że kk jak mało kto nawija na tych nowych bitach, i mało takich jest aktualnie których generalnie da się słuchać. Szczery przekaz ma to do siebie że trafi do sobie podobnych, dla reszty nie będzie miał tej mocy