Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziwicie się, że kobiety odchodzą. Mówicie, że jak małpy muszą najpierw chwycić się innej gałęzi, by puścić tą poprzednią. I niewątpliwie, pełno jest szlaufów. Co natomiast z tymi wiernymi i kochającymi dziewczynami, tymi jakże pożądanymi "szarymi myszkami", dla których jesteście najważniejsi i najlepsi? Gdy zaspokoicie swoje potrzeby bliskości, gdy one o was dbają, a wy dalej spoglądacie z utęsknieniem na te, które zbierają lajki na instagramach, gdzie dumnie wypinają swoje wdzięki do zdjęć? Taka dziewczyna czuje się niewystarczająco dobra, jeżeli zdaje sobie z tego sprawę. Co z tego, że ją komplementujecie, skoro ona już wie, że podobają wam się inne ciała, nie to jej. Że nie ma tak proporcjonalnej twarzy, gładkiej cery, tak długich i błyszczących włosów, tak sterczących piersi i odstającej pupy jaką chcecie oglądać. Co taka dziewczyna ma myśleć? Na pewno jest niedoceniona i wpada w sidła kompleksów. Jeżeli pracuje nad swoją warstwą wizualną, to z poczuciem winy, by doścignąć te obce dziewczyny, by w końcu w jego oczach być w pełni wartościowa. Ale już wie, że mimo starań była niżej, że musiała sobie na wszystko zapracować. Jeśli w tym momencie pojawiłby się ktoś, kto od początku doceniłby ją za całokształt, to miej pretensje tylko do siebie. Każdy człowiek chce być kochany, akceptowany i pożądany, mimo swoich wad. Ty byłeś, ona nie.

Nie, nikogo nie zostawiłam, to nie moja historia. Staram się jedynie zrozumieć motywy, bazując na własnych odczuciach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #szaramyszkadlaanonka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aserehe: tak jest z tymi którym chodziło właśnie tylko o seks. To wasz problem że nie potraficie odróżnić tych którym o to tylko chodzi od tych którzy chcą stałej relacji i bliskości.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kochające "szare myszki", weź mnie #!$%@? nie rozśmieszaj, dziewczyno xD Wiesz jaki jest problem z takimi dziewczynami? Przeczytaj sobie to, co napisałaś i jak ci się jawi obraz takiej "myszki"? Bo mi jako obraz zakomleksionej laski, która SAMA równa siebie do fit lasek i robi sobie szambo z mózgu.

Ja nigdy nie oglądałem ig, bo sram na jakieś plastikowe panny, wziąłem sobie taką "szarą myszkę" i myślisz, że jak
  • Odpowiedz
@ArekW

To jest inna kwestia, że takie klony z Instagramu raczej nie są 10/10 dla top 10% facetów xD

Mówię o takich 100% sztucznych, które nie mają w sobie nic oryginalnego
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Ja mialem taka dobra znajoma szara myszke, ogolnie to wszystko co piszesz plus gdy tylko po wyjechaniu na studia zaczela dostawac atencje od bananowych Oskarków zamknela znajomosc z jakimis tekstami, ze w koncu znalazla fajna paczke znajomych
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: No ale tak jest #!$%@? za każdym razem. Nawet starzy ruchacze się na tym przejechali, bo każdy ma moment, że by chciał większej stabilizacji i szuka spokojnego partnera. No a tak cicha i szara myszka, która kocha (xDDD) to wręcz ideał, co nie? Kończyło się tak jak piszę, że laska była #!$%@?ęta na punkcie atencji. Atencjuszki z insta mogłyby takim buty lizać pod tym względem. Inne, po wpadnięciu w
  • Odpowiedz
Inne, po wpadnięciu w dynamiczne towarzystwo, widząc Karyny chwalące się swoim luksusowym życiem, chodząc z nimi na imprezy, zapominały o gościu. Ewentualnie są też takie, które po wyleczeniu ich z kompleksów, odpłacają ci kopniakiem w dupala, bo już cię nie potrzebują i celują wyżej.


@bezbekpol: oo tak bardzo to. Takie szare myszki wpadajace w dynamiczne towarzystwo to zawsze byl idealny cel dla kumpli zawodowych ruchaczy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No a jak to jest na odwrót księżniczko? Tak samo. Uroda chada, bujne włosy, mały nos, ładna cera to tylko niektóre czynniki które wpływają na wybór partnera przez Was. A jak gościowi robią się zakola i jest łysy jak kolano to co wtedy? Żadna takiego nie wezmie. I co teraz, kto ma powody do kompleksów? Zresztą nawet w #!$%@? to co teraz napisałem, bo widzę od groma niebieskich którzy
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Bo ja wiem, ja nigdy takich odczuć nie miałam.

Insta sobie oglądam ze względów czysto estetycznych (i to i tak bardziej laski niż facetów).
Poza tym mam świadomość, że to co pokazywane na insta, jest owszem ładne, ale bardzo poprawione photoshopem.
I te insta laski na to żeby tak wyglądać dość ciężko pracują, bo bycie na social mediach i dobre wyglądanie jest ich pracą. Więc chodzą na siłownię, odwiedzają chirurgów plastycznych, trzymają dietę, robią 400 zdjęć, z których wybierają jedno itd. Normalny człowiek z normalną pracą nie ma na to takiej ilości czasu i nie będzie tak
  • Odpowiedz