Wpis z mikrobloga

@szymko1995: też mnie to zastanawia, jak doliczysz do oficjalnego 23% vat to wychodzi 3075zł. Skąd taka różnica? Ile to już razy było, że coś miało super cenę a potem okazywało się zwykłym wałkiem.
@proshop-pl: Jak dokładnie wygląda u Was kwestia gwarancji jeśli wziąłbym telefon na fakturę? Gdzie realizowana jest ewentualna naprawa/wymiana, ile trwa i czy jest opcja door2door, tak jak u producenta?
@Strider: Jeśli jest to produkt na firmę to ustawowo przysługuje 12 miesięczna rękojmi sprzedawcy co oznacza że telefon odsyła klient do nas, nasi technicy sprawdzają problem, naprawiamy, wymieniamy lub odsyłamy sprzęt klienta. Nie oferujemy opcji door2door i firma OnePlus również nie oferuje takiej usługi.
Napiszę jeszcze w celach informacyjnych, gdyby ktoś miał podobnie jak ja: przesyłka idzie z Niemiec DHLem, mają 5 dni od momentu nadania na przekazanie jej do polskiego oddziału. W teorii więc przesyłka może iść około 6 dni roboczych, tak jak w moim przypadku.
no i super zostaliśmy wyrolowani. u mnie weryfikowali przelew 3 dni, a od 2 nie znienia się status DHL. wiec bedzie jak u Ciebie i będę w sumie od zamówienia do otrzymania telefonu minie z 11 dni. tak więc mogłem zamówić z chin dużo taniej i w krótszym czasie otrzymał paczkę.