Wpis z mikrobloga

@lolek32: na budowach to narzędzie pracy. Chyba że chcesz za każdym razem biegać do operatora maszyny i pytać co i jak masz zrobić. Albo robiąc na pałę, po swojemu, nie ogarniać prostych rzeczy i wkurzać wszystkich dookoła. Już nawet kiedyś podpuszczałem kierownika by wypieprzył z budowy te sprzęty które nie mają sprawnego CB, ale nie chwyciło. Poza tym są kierowcy którzy potrafią cały dzień non stop z kimś gadać przez komórę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@totalski: jeżdżę busem do 3.5t i mam na osobowce też na dużym a zauważyłem że nie tylko z małych wykraczają ale z dużych też Teraz sporo wyłącza bo "głupot nie będę słuchać"
@lolek32: Też zamontowałem na osobówce, by poza pracą podsłuchiwać "Froga" vel "Żabę", takiego dobrego ducha białostockiego CB. W żartach przezywanego ojcem kanału. Niestety zmarło się człowiekowi. Inny dobry duch "Mol" też zamilkł, za to uaktywnił się "tajger"(?) potrafiący godzinami po pijaku ciągnąć monologi i w nich bełkotać i bluzgać czym obrzydzał CB nawet największym miłośnikom. Do tego jakieś regularnie wyjące, obrażające kierowców, puszczajace swoje ulubione gównohiphopy debile i masz już powód