Wpis z mikrobloga

@k-exo o tez z chęcią sie dowiem czy jest jakis. Strasznie trudno ten zawód zdobyć i jestem ciekawa czy ma taki smieszek czas na mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)
dobra to tu napiszę :D
1. jak zostać takim technikiem? w internecie można przeczytać o kilku ścieżkach, ale interesuje mnie zdanie osoby, która przechodziła przez to osobiście, często to co oficjalnie jest napisane średnio ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. chciałam iść na studia podyplomowe z zakresu kryminalistyki i pytanie czy to w ogóle sie przyda do czegokolwiek? czy te studia rzeczywiście otwierają jakąś furtkę do tego zawodu?zapłacić za podyplomówke która jest bezuzyteczna to
@brick: o własnie miałam sie odzywać za chwilę :D czyli wiem dwie najważniejsze rzeczy: nie ma sensu tracić czasu na podyplomówkę i nie ma sensu iść jako cywil, ale nadzieja jest, dzięki! a w sumie mam kolejne pytanie: do policji to trzeba iść na jakieś konkretne stanowisko czy wystarczy samo bycie w policji? w sensie np mogłaby to być praca biurowa czy stricte jako policjant?
W zasadzie wrzucą Cię tam gdzie mają największe braki. U mnie raczej nie było kobiet w prewencji, więc jak coś to WRD, czy wykroczenia. Jednak mnóstwo młodych poszło szybko za biurko do przest. gosp. i uważają, że złapali Boga za nogi, bo chodzą do pracy w cywilu i są prawie jak kryminalni ;) Co kto woli. W zasadzie na rozmowie kiedyś tam pytali co się chce robić, ale potem nikt się z
@brick: no właśnie ja od dawna marze o byciu technikiem ;) od zawsze jarały mnie te zagadnienia, na studiach tez chodziłam na zajęcia z tym związane, więc jakieś tam wstępne pojęcie człowiek ma, dobra to trzeba próbować w takim razie :D jeszcze raz dzięki!