Wpis z mikrobloga

Brawo moderacja. Ban dla @kamien23 to krok we wlasciwa strone. Tylko dlaczego nie zbanujecie innych prawakow zachowujacych sie tak samo. Te ich prowokacje typu #bekazlewactwa czy #lgbt tylko prowokuja do wojenek. Kiedy zrobicie z nimi porzadek?
Pierwsi z brzega: @Brzytwa_Ockhama @krazben @sejsmita @aqualioss @npwjsn - wychodza mi na liscie pod tagiem bekazlewactwa. Jakies zarzutki, porownywanie lgbt do pedofilli czy lewicy do komunistow. A to sa tylko ludzie z ostatnich 24 godzin. Wystarczy przejrzec ich tag I rozdac kilka banow a reszta sie uciszy I bedzie w koncu normalnie na portalu.
#bekazprawakow #stobanowdlaprawakow #wykop #moderacjacontent
bayonetta112 - Brawo moderacja. Ban dla @kamien23 to krok we wlasciwa strone. Tylko d...

źródło: comment_3xFLehemLNkUdcn8kgNR6QfEEiAkRWIg.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ban dla kamien23 to krok w niewałściwą stronę. Ban w ogóle za wojenmi polityczne to symbol tego, że jak moderacja nie ma się do czegoś przyczepić to potrafi walnąć randomowym banem.


@Brzytwa_Ockhama: na pewno sa w stanie wylumaczyc jasno I logicznie dlaczego dostal @Moderacja
  • Odpowiedz
Ten kawałek o "szkalowaniu LGBT" i koleżance, która się trzęsła, zbyt oczywiste fantasmagorie. Pierwszy post znacznie lepszy


@Czesiowcy: Marzy mi sie zeby taki prawak jak ty choc raz musial sie poczuc jak osoba LGBT.
Nie wiesz. Niedawno ja jakies karki wyzywaly bo szla za reke z druga dziewczyna. Jakies gwizdy I obelozywe teksty.

Taka fajna akcja sie pojawila, ktora moze spowodowac ze szkoly nie wychowaja kolejnego pokolenia sebow-narodowcow a tu jakis debil pisze ze ta akcja jest glupia I zgarnia z
  • Odpowiedz
@bayonetta112: Gadaj zdrów. Nie wiesz nic o mnie i nie masz pojęcia, co przeżyłem, chyba, że masz sprawną kryształową kulę. Ale na pewno nie będę zamykał mordy wszystkim, którzy śmieją się ze mną nie zgodzić albo wywołują u mnie jakieś trzęsiawice.

Już nie mówiąc o tym, że ulotki o tym, na kogo należy głosować, Kampania Przeciw Homofobii powinna sobie wsadzić w nos
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bayonetta112: ta akcja jest chora, najpierw zacznijmy od poniedziałkow dla hetero, a potem myslmy o mniejszosci :))

Co to za demokracja, którą rządzi mniejszość?
  • Odpowiedz
Ale na pewno nie będę zamykał mordy wszystkim, którzy śmieją się ze mną nie zgodzić albo wywołują u mnie jakieś trzęsiawice.


@Czesiowcy: a ja uwazam ze to dobry krok. I powinni jeszcze wielu tak potraktowac. Jest 2018 a wypok wciaz pozwala na homofobie I nie banuje krytykow LGBT ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Wyrażam się w negatywnym tonie na temat zamykania komukolwiek mordy. Dopisuję do listy Twoich super-mocy urojoną empatię przez internet


@Czesiowcy: szkoda ze nie mam juz miejsca na czarnej dla homofobow!
WLasnie takie opinie powoduja, ze spolecznosc LGBT czuje sie gorsza. Tak nie mozna.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KolejnyWykopowyJanusz:

nikt nie wie za co on poleciał.


Ja wiem. Było znskezisko, w którym dziewięcioletni dzieciak napisał list miłosny, co stało sie obiektem drwin kolegów, którzy posunęli się do tego stopnia, że zaczęli rozpowiadać, że typ chciałby widzieć swą koleżankę nago.
Wobec takiego obrotu spraw do akcji wkroczyła dyrekcja, bo to nie jest normalne, żeby dzieciak w tym wieku myślał w takich kategoriach
  • Odpowiedz
@bayonetta112: jeszcze tylko ban dla Ciebie i wykop będzie o połowę lepszy. Wy #lgbt załóżcie se jakieś koło wzajemnej adoracji i tam sobie róbcie dobrze, a nie się obnosicie z tym na wykopie. Tfu na was i tfuna wasze chore zboczenie.
  • Odpowiedz