Wpis z mikrobloga

Zostały mi 4 doładowania do końca umowy w #play kupiłem 2 zdrapki po 30 zł, doładowałem konto czyli razem 60 zł (Tyle wynosi kwota w umowie) , po czym dostałem sms że kwota jest mniejsza niż aktualnie wymagana. "Pamiętaj by jeszcze w tym miesiącu doładować konto minimalna kwota kontraktowa 60 zł" Gdy sprawdzam stan konta, wynosi 0.00 zł. Czy może ktoś wie co jest grane?
  • 9
@Arveit: Zadzwoniłem, powiedziałem jak wygląda sprawa, sprawdził historie doładowań, potwierdził że wpłynęły 2 doładowania na łączną kwotę 60 zł, lecz ja na koncie ich nie mam. Co do umowy, to tak jak napisałeś, musi być jednorazowa kwota doładowania min 60 zł, gdy zapytałem czy dałoby się to jakoś odkręcić, czyli zliczyć te doładowania jako by ilość do końca umowy się zmniejszyła odpowiedział tylko że "ma związane ręce". Coś mi tu nie
@RegitMell w umowie masz zapis ze to musi byc jednorazowe doladowanie kwota 60zl, czyli nie 2x30. Jezeli wybrales opcje mix elastyczny (obstawiam ze tak wlasnie bylo) mozesz zrobic kodem wydluzenie kontraktu (*111*888*1#) i wtedy bedziesz mogl doladowywac sobie kwota 30zl jednak pozostanie Ci na chwile obecna nie 4, a 8 doladowan. Hajs ktory wplaciles na konto zostal przeznaczony na pakiety minut, internetu i smsow. Mozesz napisac reklamacje na Play24 z prosba by
@nipanimaju: Napisałem reklamację na play24, oddzwoniła do mnie miła pani powiedziałem w czym tkwi problem i bez zbędnego gadania zsumowała mi te doładowania jako jednorazowe 60 zł. Ilość pozostałych doładowań zmniejszyła się o to jedno. Dzisiaj dostałem smsa od PlayFinanse że moja umowa "została wydłużona" o miesiąc lecz ilość pozostałych doładowań się nie zwiększyła ¯\_(ツ)_/¯ Chyba Wygrałem