Wpis z mikrobloga

Nie chce generalizować, ale niektóre #niebieskiepaski to jakieś ultra dzbany. Stoję w kolejce przed paczkomatem, od kilku minut para staruszków próbuje odebrać paczkę, ale coś im nie idzie... Dookoła mnie, również w kolejce 3 niebieskie paski i żaden nic.. Stwierdziłam, że nie będę dłużej stała i poszłam i pomogłam odebrać paczkę parze, a potem sama odebrałam swoją poza kolejką. Zero protestów. Pozdro
#oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow no i trochę #logikarozowychpaskow
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrsHyde: Śpieszyło ci się bo pewnie miałaś jakieś "ważne" babskie sprawy do załatwienia, np iść na kawkę z psiapsiułkom na ploteczki czy pomalować paznokcie. Samce alfa nigdzie się nie śpieszą i nie będą schodzić z piedestału aby chociażbym odezwać się do normików i przegrywów.
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential: ,,Ważne'' sprawy to pójście do pracy, ale każdy ma swoje priorytety/,,ważne sprawy''. Co do drugiej części to się zgadzam, samce alfa jak nic, biło od nich męskością¯\_(ツ)_/¯ Nie mniej jednak niektórzy niebiescy mają konkretnie #!$%@? na problemy innych i nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa/ekranu telefonu
  • Odpowiedz
  • 58
@MrsHyde iks #!$%@? de. Zarzucaj niebieskim brak empatii, wspolczucia i checi pomocy. Sama przyznaj sie do tego, ze "pomoglas" dla wlasnej korzysci xd
  • Odpowiedz
@tyqp: 2 w 1 . Udzielenie pomocy i odebranie szybciej paczki. Co w tym złego? Każdy dookoła mógł zrobić to samo. Mogłabym udzielić pomocy i wrócić do kolejki, ale po co? Samce alfa się nie śpieszą i mogą czekać ile się da
  • Odpowiedz
  • 268
@MrsHyde to nie byla pomoc tylko transakcja. Korzysc za korzysc, przyznalas sie, ze kierowalas sie wlasnym interesem, bo ci sie spieszylo. Do garow hipokrytko.
  • Odpowiedz