Wpis z mikrobloga

Kolejna prosba do patriotow/ateistow... Tomasz Sakielski zbiera na film dokumentalny o przestepstwach seksualnych funkcjonariuszy kosciola rzymskokatolickiego- falszywego przyjaciela Polski, pazernej sekty nierobow i aktualnego okupanta.
Nie jest ci obojetny los dzieci, wplac chociaz 30 zl. Nie zachowoj sie jak dobry katolik. Nie udawaj, ze nie ma problemu.

Jestem niezależnym producentem filmowym. Zbieram fundusze na dokument o księżach pedofilach w Polsce. Bez cenzury i bez znieczulenia. „…poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.” J 8,32

https://patronite.pl/sekielski
#polska #kler #pedofilewiary #ateizm #bekazkatoli #katolicyzm #religia #neuropa #pomocy #film #filmdokumentalny #zboczency #degeneratwpis #przestepczosc
#przestepczosczorganizowana
robert5502 - Kolejna prosba do patriotow/ateistow... Tomasz Sakielski zbiera na film ...

źródło: comment_YqjSsOEReXRVPbH7Ivah0hNiEgqi5Lsk.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@robert5502: opis trochę w stylu zbuntowanego piętnastolatka. W jaki sposób KK ma okupować Polskę? Jaką siłą militarną dysponuje? Przecież wszystkie karty są/były w rękach polskich rządów. To od naszych rządzących zależą ramy funkcjonowania KK i innych związków wyznaniowych.
Zasadnicza działalność Kościoła, czyli nauczanie i akcje charytatywne, nie jest niczym złym.
#gimboateizm #shitwykopsays
  • Odpowiedz
Przecież wszystkie karty są/były w rękach polskich rządów. To od naszych rządzących zależą ramy funkcjonowania KK i innych związków wyznaniowych.


@Taur: Zapomniałeś dodać na końcu jakiejś emotki albo lennyface.

a co złego widzisz w tych naukach?


To, że "nauczający" sam postępuje wbrew swoim "naukom".

Czy ktoś nawołuje do mordowania lub nienawiści?


Poczytaj o ludobójstwie w Rwandzie w 1994 i czynnym udziale księży.

Co złego widzisz w pomaganiu innym?


Jeśli jest to
  • Odpowiedz
@xer78: tak, czarni czarami zmuszają nasze rządy do konkordatu, 70 mln dla fundacji Rydzyka itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarzut, że księża nie są święci jest dość zabawny.

Poproszę o współczesne przykłady z Polski, a nie z całego świata sprzed 20 lat. Pisz na temat, bo teraz wygląda to na rozpaczliwe łapanie się czegokolwiek.

Nie, chodzi o taką pomoc jak hospicja czy przytułki dla bezdomnych.
  • Odpowiedz
@Taur: Boromeuszki to współczesny przykład z Polski.
Ksiądz, który nie wezwał pogotowia, kiedy kobieta rodziła jego dziecko na plebanii też jest współczesnym przykładem z Polski.

Nie, chodzi o taką pomoc jak hospicja czy przytułki dla bezdomnych.


A o jaką?
  • Odpowiedz
@xer78: to są przykłady na to, że duchowni nie są święci. Czyli próbujesz udowadniać coś oczywistego. Ja prosiłem o przykłady nawoływania do nienawiści.

A o jaką?

Nie rozumiem o co Ci chodzi teraz.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem o co Ci chodzi teraz.


@Taur: Napisałeś, że nie chodzi Ci o pomoc jak hospicja czy przytułki, więc zapytałem o jaką pomoc chodzi.
Czego tu można nie rozumieć?
  • Odpowiedz