Wpis z mikrobloga

Eh, serio, z kim przestajesz takim się stajesz. Mój niebieski poszedł po szkole do pracy gdzie jego kumple to byli głównie karki, pakerzy, często nieciekawe typy. Pod ich wpływem zmieniły się jego zainteresowania, zmienił się nawet sposób mówienia, liczba używanych przekleństw, humor. Przykre trochę :/
#zwiazki #zalesie
  • 7
@Wina_Segmentacji ale nie lecę na łobuzów :/ i nie mam nawet za złe że się zmienia w ogóle bo nie oczekuję że do końca życia będzie taki jak się poznaliśmy XD tylko że widzę jak zły wpływ ma towarzystwo, a jemu się ono bardzo spodobalo. I nie chodzi o to co robi tylko o to właśnie jaki jest i jaki poziom kultury reprezentuje :/
@bluberr Rozważ powiedzenie mu tego co czujesz i myślisz mniej więcej tak jak tu. Dobra komunikacja w związku to jeden z ważnych fundamentów. Bez oczekiwania, że zmieni się ma te słowa tylko po to abyście oboje wiedzieli co czujecie i myślicie i mniej się odkładało tłumionych uczuć i myśli.
@Wina_Segmentacji powiedziałam wielokrotnie XD ale co, nie tak łatwo się oduczyć przeklinania przy jednej osobie jeśli przez resztę dnia jesteś w towarzystwie gdzie jest to na porządku dziennym. No i nie wiem jakbym miała wymusić na nim żeby miał bardziej ambitne plany i zainteresowania, w końcu jest osobna istotą i nie mogę mu tego narzucić co mu sprawia przyjemność :( Po prostu wiem że gdy więcej przebywał z ludźmi o bardziej ambitnym