Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że kupię auto za 5k, by tydzień później po prostu wystawić je za 5,5k. Nic przy nim nie będę robić, nawet jeździć nim nie będę,tylko ot wystawię drożej, nawet tego samego dnia przy gościu co mi sprzedał xD

Jeśli auto będzie miało jakieś wady ukryte to wtedy będzie na mnie, czy kupujący ode mnie, będzie się kopnął z poprzednim właścicielem?

#pytanie #motoryzacja #samochody #niebieskiepski #januszebiznesu
  • 14
  • Odpowiedz
@Wariat_Z_Mokra_Glowa: 1. od kwoty dochodu (w tym przypadku 500zł) płacisz podatek w wysokości 18% 2. Nikt ci go nie kupi bo będzie podejrzanie 3. auto bez wad jakichkolwiek za 5k xD 4. Jako os. fizyczna ciężko będzie udowodnić tobie, że zataiłeś np. wygięte podłużnice bo przecież jesteś już którymś właścicielem z rzędu, więc mógł by to zataić np. pierwszy właściciel.
  • Odpowiedz
  • 0
@miret210 @pawel-niczyporek @Wariat_Z_Mokra_Glowa Co wy pierdzielicie, normalnie ludzie kupują jak opiszesz stan rzeczywisty i nie robisz nikogo w #!$%@?. Oczywiście przy regularnym handlu wiadomo, że trzeba założyć DG ale jak trafi ci się super okazja to niemasz się czego bać. @Onbehalf I zarabiać po 100-200zł na sztuce... Na aucie za 3-4k zł jak dobrze ogarniesz to robisz 1500-2000zł zysku.

Jest od ch... aut do 5000zl, twoja robota znaleźć najlepsze w najniższej cenie.
  • Odpowiedz