Wpis z mikrobloga

**Na wstępie zaznaczę że to mój pierwszy post , w którym odnoszę się do tagów #adrianpolak , #beatazroksy i wyrażam jedynie swoją opinie , jak i w ogóle mój pierwszy post w serwisie wykop i proszę o nie usuwanie go , bo przeczytałem te dobre zasady wykopu i się do nich stosuje - dziękuje **

Jestem stary dziad i pamiętam świat sprzed internetu , pale , czasami pije , bywa ze korzystam z roksy , nie żyje internetem , a moje korzystanie z niego to głownie maile i youtube. Na yt przeważnie słucham muzyki , sporadycznie zaglądam w te proponowane przez yt z pierwszej strony filmy i tak czaje kto to jest danielmagical , rafonix , bystrzak , rafatus , gural , adrianpolak , dawidozdoba ... i jeszcze z kilkunastu innych youtuberow , którzy może nie wnoszą nic wielkiego w Świat to są rozpoznawalni , przynajmniej w internecie. Wykop znam słabo , kilka razy czytałem jakieś dyskusje jako nie zarejestrowany użytkownik po tym jak ktoś przesłał mi w mailu jakiś tam mem. Na ten temat pracy mamy młodego youtubera trafiłem z przypadku i postanowiłem się zarejestrować i wypowiedzieć.

Co do meritum sprawy to logicznie analizując przedstawione tu argumenty i powołując się na życiową praktykę i doświadczenie mogę z nie mal 100 procentową pewnością stwierdzić ze Beata jednak trudni się prostytucją .
Nie uważam tego faktu za nie wiadomo co , bo nikogo tym nie krzywdzi , a pewnie i daje klientom dużo radości , choć osobiście się o tym nie przekonałem i raczej nie przekonam bo nie przepadam za sztucznym biustem.

W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny i tu też nie było by pewnie afery gdyby Beata nie krzyczała z wyzwiskami na tej gali mma bo nie uchwycił by jej kamerzysta , a Adrian nie woził się obnosząc z guccimi itd i nie obrażał innych w tym ich matek ,bo nie było by na niego tyle hejtu. Nie powiem nie zazdroszcze mu niezależnie od tego czy był świadom przed czy dopiero z chwilą wybuchu afery. To mimo że pełnoletni osobnik to jeszcze małolat , a taka afera może powalić nawet dojrzałych. Tu pewnie jego przeciwnicy cieszą mordki obmyślając jak by mu jeszcze doyebac , ale mnie uczono ze nie kopie się leżących.
Internet nie zapomina , nigdy i niczego , ale to ile ta sprawa będzie żyła zależy w dużej mierze od jej bohaterów i tego co dalej robią , wyparcie , mówienie ze czarne jest białe , czy tam rude rózowe , a tym bardzie spaming kulinarny na nie wiele się zdadzą , wręcz odnoszą odwrotny skutek - prowokują bardziej . Podobnie droga prawna i sądzenie na drodze cywilnych procesów na nie wiele się zda , w Polsce sądy działają latami a ich wyroki to często paranoja prawa , po za tym kwestia domniemanego zniesławienia była by bardzo trudna do udowodnienia. Owszem jak macie pieniądze na adwokatów możecie pozwać 1 , 10 , 100 internautów , ale nawet w przypadku wygranych spraw sądowych nie gwarantuje to wam uzyskania zadoścuczynienia bowiem wiekszość z nich to zwyczajne gołodupce.

Co powinni zrobić ? , myślę że zwyczajnie po ludzku się przyznać , ukazać element ludzkiej skruchy , pewnie ani on nie chce kończyć z internetem przygody , ani mama szukać nowej pracy. Nie na live bo to za ciężki temat , za duże emocje itd
nagrać filmik jeden albo dwa , on -tak kozaczyłem czasami zachowując się jak czopek , ta sytuacja uświadomiłą mi wiele i teraz się zmieniłem , a mama jak jest odważna , to wrzucic na kanal syna filmik z paskiem na oczy czy na fotelu tyłem i powiedzieć , tak trudniłam się najstarsza profesja świata , robiłam to żeby utrzymać swoje dzieci a ty hejterze roksasyna nie jesteś od tego żeby rozliczać moje życie - najlepiej na luzno w przśmiewczym ala humorystycznym stylu i i bu po chwili
szum zniknie bo nie będzie o czym już debatować skoro wszystko się wyjaśni a historia dobrze skończy , polaki nie zgina z głodu , yt bedzie żyl dalej swoim życiem , a wykopowicze przeskoczą z memami na kolejnego czopka jakiegos ferrari aka multipla czy kogoś nastepnego kto kozaczy , wozi się obraża i tak dalej i tak dalej jak mówi pewien kandydat na prezydenta.

#beatazroksy
#adrianpolak
  • 8
@niepolanskitezpolak: jeszcze dodam od siebie, że owszem to matki sprawa czym się trudni.

Tylko Polak sam sobie jest winny tej całej sytuacji, bananowe dziecku weszło dla fejmu w świat streamerów, youtube, instagramów, facebook. Obnażania się ze swojego życia, każdego aspektu dla lajków, poklasku. Wszystko zostało odkryte przypadkowo, nikt na siłę nie zaglądał w życie matki.

Najgorsze jest nie to, że Polak moim zdaniem kłamie(normalny odruch) , czym matka się trudni. Najgorsze
@niepolanskitezpolak: Akurat jego matka była pokazywana na tej gali ponad 15 razy i to sporo przed krzyknięciem do ozdoby. Sam polak nie obrażał żadnych matek (oprócz jednej - matki magicala nazywając ją "obsrańcem", po tym jak rzeczywiście się zesrała na streamie). Więc tutaj trochę naciągnąłeś sytuację. A co do przyznania się przed kamerą to chyba kpisz xD Gdyby to zrobiła wszyscy mieliby jeszcze większą pożywkę niż dotychczas.
@transerfer: Zgadzam się że w dużej mierze (to jak dużej zależy od tego czy był czy nie był świadom wcześniej) sam
odpowiada za sytuacje , to że zrobił z siebie osobę publicznie rozpoznawalną , to jakie postawy i wartości promuje - i wcale nie chodzi mi ze jest jakiś najgorszy czy coś , na drabinie darwina pewnie był by sporo szczebelków wyżej niż nie jeden osobnik z konkurencji - ale jak
@ProfesorPchla: Nie oglądałem gali na żywo , jedynie długi shot z jak mi się wydawało całą galą famemma , może jest tak jak piszesz i była tam pokazywana wielokrotnie. Mówisz żadnej oprócz jednej , może o jedną własnie za dużo :) , i nie mówię że Małgorzata nie strzeliła kupsztalona w majtalony , ale czy fakt ze to prawda to powód żeby ją gnębic??

Nie nie kpie , pisze poważnie -